×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
29. aprīlis, 2015
Drukāt

Latvijas novadu cīņās skaidros, kur mīt gudrākie un atraktīvākie ļaudis (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Televīzijas (LTV) ēterā no ceturtdienas, 30.aprīļa, būs skatāma jauna, Latvijā radīta erudīcijas spēle “Latvijas novadu cīņas”, kurā mēģinās noskaidrot, kur dzīvo Latvijas gudrākie un atraktīvākie cilvēki, informē LTV pārstāve Agita Pudule.

“Latvijas novadi jau izsenis ir sacentušies savā starpā – kurā novadā dūšīgāki zemes arāji, kurā čaklākās saimnieces, kur prot noķert lielāko zivi un, protams, kur dzimst daiļākās meitas ar skanīgākajām balsīm! Bet kur Latvijā dzīvo gudrākie un atraktīvākie cilvēki – Kurzemē, Vidzemē, Latgalē vai Zemgalē,” vaicā LTV pārstāve un norāda: lai rastu atbildi uz šo jautājumu, erudīcijas spēles komandām, kuras pārstāvēs Latvijas novadus, būs jāatbild uz iedzīvotāju uzdotajiem video jautājumiem.

Spēle notiks uz spēļu galda – Latvijas kartes – kas sadalīta 22 simboliskos novados. Vienīgie ieroči, ko spēles dalībnieki drīkstēs izmantot, stājoties pretī citiem novadiem, būs prāta asums, domas ātrums un redzesloka plašums.

Spēlē LTV ēterā ik ceturtdienu tiksies trīs novadu komandas, kuru kapteiņu lomās iejutīsies sabiedrībā labi pazīstamas personas, piemēram, mūziķi Andris Ērglis, Olga Rajecka, Ingus Ulmanis un Arnis Slabožaņins, aktieri Toms Liepājnieks, Zigurds Neimanis un Zane Jančevska, kā arī citi populāri cilvēki – Latvijas pilsētu mēri, zinātnieki, kordiriģenti un mākslinieki.
 
Erudīcijas spēles “Latvijas novadu cīņas” mērķis ir ne tikai noskaidrot, kuros Latvijas novados mīt gudrākie un atraktīvākie ļaudis, bet arī parādīt Latvijas cilvēku raksturu, valodas dialektu un kultūras mantojuma bagātību. Tādēļ spēles dalībnieku vidū varēs redzēt komandas no vistālākajiem Latvijas nostūriem un dzirdēt dažādas latviešu valodas izloksnes.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Dod tik pa bungām! Atbildēt

    Ja tie muzikanti spēlētu vēl skaļāk, tad būtu pavisam labi – nedzirdētu tos samākslotos un pārspīlēti pacilājošos tekstiņus no raidījuma vadītāja mutes.

Draugiem Facebook Twitter Google+