×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
6. augusts, 2013
Drukāt

LTV strādās Ilze Nagla, Kārlis Streips un Inga Spriņģe; Nagla vadīs “Sastrēgumstundu”

LETALETA

Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta komandai rudens sezonā pievienosies televīzijā kādreiz jau strādājošie žurnālisti Ilze Nagla, Kārlis Streips un Inga Spriņģe, aģentūru BNS informēja sabiedriskās televīzijas pārstāve Laura Brokāne.

Kopš aiziešanas no sabiedriskās televīzijas, Streips un Spriņģe turpināja darboties žurnālistikas jomā, bet Nagla pameta televīziju un vairākus gadus ir strādājusi uzņēmuma “Ventspils Nafta” preses sekretāres amatā. Aģentūrai BNS viņa apstiprināja, ka šo amatu pametīs.

Televīzijā aģentūrai BNS sacīja, ka Nagla būs raidījuma “Sastrēgumstunda” jaunā vadītāja.

Nagla stāstīja, ka nevadīs raidījumus, ja to tēma skars uzņēmuma “Ventspils Nafta” jautājumus. “Bet īsti šis jautājums nekad nav ticis cilāts, tā ka sagaidīt, ka tas pēkšņi nokļūs dienas kārtībā diskusiju raidījumā, es to neparedzu, bet, ja tāda situācija būs, tad raidījumu viennozīmīgi vadīs kāds cits,” viņa sacīja.

Nagla uzskata, ka viņai netraucēs tas, ka pāris gadu strādājusi sabiedrisko attiecību jomā.

“Tā ir mana izvēle, tā ir Latvijas Televīzijas izvēle, jaunais projekts solās būt interesants, ir tā, ka mirdz acis un gribas izdomāt interesantas lietas, tas ir žurnālistikas azarts, kas arī liek pieņemt lēmumu par darba maiņu,” skaidro Nagla.

LTV jaunajā sezonā veidos gan jaunus raidījumus, gan uzlabos esošos formātus. Sīkāka informācija par raidījumiem būšot sniegta augusta vidū. Brokāne norādīja, ka LTV komandai jau iepriekš pievienojies arī laikraksta “Diena” žurnālists Guntis Bojārs.

“Rudens sezonā orientēsimies uz analītisku raidījumu un ekskluzīvu interviju piedāvājumu. (..) Esam paredzējuši attīstīt spēcīgus raidījumus, kuros ar spēcīgu un profesionālu žurnālistu palīdzību tiks atspoguļotas sabiedrībai būtiskas tēmas un notikumi,” uzsver LTV Ziņu dienesta direktore Iveta Elksne.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+