×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
3. jūlijs, 2017
Drukāt

LTV valdi aicina pārtraukt sadarbību ar Ventspils domi (10)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kontekstā ar tā dēvētajām oligarhu sarunām ir vairākas lietas, kas Latvijas Televīzijā (LTV) vairākus gadus nav atrisinātas, un viena no tām ir LTV sadarbība ar Ventspils domi, tajā skaitā projekta “Latvijas sirdsdziesma” ietvaros, aģentūrai LETA sacīja LTV kultūras, izklaides un bērnu satura redaktore Gunta Sloga.

Paužot savu attieksmi pret sestdien LTV pārraidē “Latvijas sirdsdziesma” redzamo Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga (“Latvijai un Ventspilij”) uzstāšanos, Sloga mikroblogošanas vietnē “Twitter” raksta, ka “šis ir apkaunojums Latvijas mediju videi. Esmu lūgusi LTV valdi pārtraukt sadarbību ar Ventspili. Līdz tam atsakos no šī projekta pārraudzības”.

Sarunā ar aģentūru LETA Sloga sacīja, ka viņa un vairāki kolēģi pagājušajā nedēļā aicināja novērtēt turpmāku Lemberga parādīšanos LTV ēterā, jo tas diskreditē gan LTV kā televīziju kopumā, gan met ēnu uz ziņu dienestu, taču nekas netika darīts un “mēs redzējām diezgan plašu Lemberga uzstāšanos sestdien LTV ēterā un man kā satura redaktoram, kurš pārrauga šo projektu – “Latvijas sirdsdziesma”, tas nav pieņemami, tāpēc vērsos pie valdes ar lūgumu pārskatīt turpmāku sadarbību ar Ventspili,” sacīja Sloga.

Viņa norādīja, ka izvēlējusies lūgumu paust publiski, jo daudzi LTV kolēģi uzskata, ka esošā situācija nav pieņemama. “Ja neviens to publiski neteiks, ka mums tas nav pieņemami, tad visi domās, ka LTV darbiniekus situācija apmierina,” skaidroja Sloga.

Taujāta par rīcību negatīva valdes lēmuma gadījumā, Sloga sacīja, ka vispirms grib sagaidīt valdes reakciju.

“Pēdējo nedēļu atmosfērā mums, mediju cilvēkiem ir nepieciešams paust skaidru nostāju un veikt izsķiršanos, kur mēs esam, par kādiem principiem esam. Pienācis laiks žurnālistiem runāt par mediju vides attīrīšanos un citiem svarīgiem jautājumiem,” uzsvēra redaktore.

Kā ziņots, noklausītās “Rīdzenes sarunas” atklāj, kā oligarhi būvēja savu ietekmi, pakļaujot un kropļojot Latvijas medijus, raksta žurnāls “Ir”.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Visu cieņu par šādu soli! No sirds pateicos.

 2. Hūtes makam ir pārāk liels svars, lai pārtrauktu sadarbību ar to.

 3. Nevar pārtraukt sadarboties ar Ventspils Domi!? Domi ievēlēja ventspilnieki ar lielu balsu pārsvaru!? Domāju, ka tādā gadījumā jāpārtrauc arī sadarbība ar Rīgas, Rēzeknes un Daugavpils Domēm, jo tur pie varas ir SC biedri?!? SC uzdevums ir PALĒNĀM MAINĪT LATVIJAS VALSTS POLITISKO KURSU AUSTRUMU VIRZIENĀ????????????? ŠEIT NU LEMBERGS UN VENTSPILS DOME NE TUVU NESTĀV ŠĀDĀM DARBĪBĀM!!! Tas jau nekas, ka minēto pilsētu mēri KLUSU IETEKMĒ valsts politisko un ekonomisko virzību, ka bieži ciemojas Maskavā, ka NEZĪMĒJAS PUBLISKI TELEVĪZIJĀ UN LAIKRAKSTOS, ka NEVIENA instance neinteresējas par viņu vadīto pilsētu budžeta lietām ( neticu, ka viņiem ir TĪRAS ROKAS UN SIRDSAPZIŅA!), utt. KUR šajos jautājumos ir Gunta Sloga??? NEDZIRD TO DĀMU!!!!!!!

 4. Un cik par to visu Ventspils LTV samaksā?:) (c) Un uz kuru pilsētu tad valsts nauda plūst plašā straumē?

 5. Soross ir pilnībā okupējis Latvijas mēdīkļus, tajos tagad drīkstēs atspoguļot tikai sorosam un sorosveidīgajiem patīkamu informāciju.
  Kauns. Pakalpiņi un pakaļlaizītāji Sorosam – šebesgoiji.

 6. Un cik par to visu Ventspils LTV samaksā?:)

 7. Un lūdzu LTV pārtrauciet Lembergu regulāri aicināt pļāpāt uz Rīta Panorāmu.

 8. Visu cieņu un paldies par uzdrīkstēšanos! Tas ir reāls solis, kam daudzi varētu saņemties drosmi un sekot.

 9. Un atbrīvoties no Skrastiņa pakalpojumiem! Arī tas ir apkaunojoši!

 10. nu tad beidzot... Atbildēt

  vismaz kāds ir attapies….

Draugiem Facebook Twitter Google+