×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
19. augusts, 2015
Drukāt

LTV: Varakļānos lifta šahtā iekritis un gājis bojā divgadīgs puika (2)

Ekrānšāviņš no youtube.com videoEkrānšāviņš no youtube.com video

Bojāgājušā bērna tēta uzņemta fotogrāfija ar lifta spraugu.

Pirms nedēļas Varakļānu veselības aprūpes centrā trešā stāva lifta šahtā iekrita nepilnus divus gadus vecs zēns Kristaps, pēc gūtajām traumām bērns slimnīcā miris, ziņo Latgales reģionālā televīzija.

Ģimene bija devusies centrā apciemot slimo vecmammu, kura gulēja trešā stāva palātā.

Kristapa vecāki Rasma un Andris joprojām nespēj saprast, kā tas bija iespējams sabiedriskā vietā. “Lifts izbūvēts tā, ka starp ārsienu un lifta pamatni veidojas sprauga, kas mazajam izrādījās liktenīga,” vēsta medijs.

„Mazo ielaidu iekšā, liftā kopā ejot, pagriezos, kur mamma, pagriezos – mazā nav, pazudis, ieiet liftā kaut kādā kastē un pazūd bērns, un ieraudzīju, ka tur ir sprauga liela, tur stikli,” televīzijā stāsta tētis Andris Elsts.

Policijā notiek izmeklēšana.

Izrādās, lifta lietotājiem pašiem bija jānolaiž žalūzija, neviens no centra personāla to nebija kontrolējis.

Tagad Varakļānu veselības aprūpes centrā uz lifta izvietota brīdinājuma zīme, kas vēsta, ka tas ir slēgts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pacēlājs tika izbūvēts veselības centra uzlabošanas ietvaros. Līdz tam pacēlājs tur nebija, kāpelēt pa stāviem varēja, izmantojot trepes.
    Tad, pirms četriem gadiem, izbūvēja pacēlāju, kas izdarīja veselības centru vieglāk pieejamu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
    Nav šaubu par to, ka pacēlājs godam pildīja misiju, kuram tika izbūvēts. Arī patlaban pacēlājs ir labā kārtībā, un var strādāt tāpat, kā līdz šim.
    Problēma radās tad, kad pacēlāju sāka lietot citiem uzdevumiem, ne tādiem, kam tas paredzēts.

  2. PIEAUGUŠAM CILVĒKAM ŠĀDS LIFTS VARĒTU NEBŪT BĪSTAMS,TOMĒR PAVISAM MAZS BĒRNS STEIDZOTIES PIE LOGA IEKRĪT ŠAHTĀ.ESMU ĻOTI DAUDZUS LIFTUS IZMANTOJUSI,BET KAUT KO TĀDU VĒL NEESMU REDZĒJUSI – NEKĀDA 34 CM SPRAUGA NO LIFTA GRĪDAS LĪDZ LOGAM NEVAR BŪT – TUR JAU PIEAUGUŠAIS AR SLIKTU REDZI VAR KĀJU IZLAUZT,BRĪNOS,KA VAIRĀKU GADU GARUMĀ NEVIENS NAV SŪDZĒJIES.

Draugiem Facebook Twitter Google+