×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

LTV Ziņu dienestu vadīs Iveta Elksne

Foto - LETAFoto - LETA

Par Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta vadītāju kļūs Iveta Elksne, aģentūru BNS informēja televīzijas pašreklāmas redaktore Laura Brokāne.

Otrajā konkursa kārtā bija iekļuvuši LTV žurnāliste Elksne, kurai atbalstu bija pauduši “Panorāmas” žurnālisti, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļas lektore Olga Proskurova, iknedēļas žurnāla “Ir” redaktore, bijusī LTV Ziņu dienesta producente un laikraksta “Diena” galvenā redaktore Anita Brauna, kā arī bijusī laikraksta “Diena” galvenā redaktora vietniece Vikija Valdmane-Rozenberga.

Konkursa komisijas priekšsēdētājs bija jaunais televīzijas vadītājs Ivars Belte.

Iepriekš intervijā BNS viņš atzina: “Mani no visām pusēm baidīja par to, ka tā būs spēle vienos vārtos un tas būs farss, ko mēs darām, bet ziniet, man tāda iespaida nav.”

Pēc viņa uzskata, Ziņu dienesta vadītājam ir ne tikai jābūt “blociņam ar svarīgākiem vārdiem, kuriem vajadzīgā brīdī piezvanīt”, bet jābūt arī labām vadītāja spējām. Būtiska būs jaunā abu sabiedrisko mediju ziņu portāla integrēšana kopīgā darbā.

“Ir zināmas idejas un uzdevumi no manas puses. Gribētu paplašināt cilvēka darba lauku, pienākumus un atbildību. Šis brīdis būs labs tam, lai nosvērti paskatītos uz Ziņu dienesta “status quo” pašlaik un padomātu, kā attīstīties tālāk, par nepieciešamībām un par vajadzībām,” sacīja Belte.

LTV Ziņu dienesta vadītāja amats kļuva vakants, kad no tā pērn decembrī aizgāja Dzintris Kolāts. Pirms tam Ziņu dienesta vadītājs bija Mareks Gailītis, kurš pārgājis darbā uz sabiedrisko attiecību sfēru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+