×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. februāris, 2016
Drukāt

Bijušā LTV žurnālista iespējamo krāpšanos vērtēs policija (2)

Foto no FacebookFoto no Facebook

Andris Zvaigzne

Apdrošināšanas sabiedrība “Balta” ir vērsusies policijā saistībā ar aizdomām, ka bijušais Latvijas Televīzijas raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” žurnālists Andris Zvaigzne varētu būt apzināti izraisījis avārijas peļņas gūšanai.

“Baltas” Korporatīvās komunikācijas vadītājas pienākumu izpildītāja Linda Reinfelde teica, ka sabiedrība vērsusies policijā par vairākiem ceļu satiksmes negadījumiem, kas saistīti ar iespējamo krāpšanu, lai iegūtu atlīdzību.

Reinfelde ne apstiprināja, ne noliedza, ka policijai lūgts izvērtēt Zvaigznes rīcību.

Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis apstiprināja, ka apdrošinātāja iesniegums ir saņemts un tas tiks izvērtēts. Pēc tam policija izlems, vai ir pamats kriminālprocesa sākšanai.

“Latvijas Avīze” iepriekš rakstīja, ka apdrošinātāji uzskata, ka Zvaigzne un viņa paziņas, iespējams, apzināti iesaistoties ceļu satiksmes negadījumos, nodarbojušies ar apdrošināšanas atlīdzību izkrāpšanu.

Saskaņā ar “Latvijas Avīzes” sniegto informāciju Zvaigzne kopš 2012.gada iekūlies 24 avārijās. Visos gadījumos par vainīgo atzīts cits braucējs, tomēr Zvaigznes rīcība apdrošinātājiem radījusi aizdomas. Aizdomīgs esot ceļu satiksmes negadījumu raksturs. Visbiežāk iebraukts sānos priekšā braucošajam auto, kad tas mainījis joslu virzienā pa labi. Priekšā braucošais atzīts par vainīgu.

Tāpat Zvaigzne, atrodoties uz galvenā ceļa, iebraucis sānos auto, kas braucis no mazāk svarīga ceļa uz galveno. Vairākas reizes uzbraukts auto, kad tas atpakaļgaitā braucis ārā no stāvvietas. Apdrošinātāju pārstāvji uzskata, ka šie ceļu satiksmes negadījumi izraisīti mākslīgi, lai iedzīvotos uz civiltiesiskās apdrošināšanas izmaksām – no starpības, kas tiek izmaksāta un kas reāli tiek ieguldīta auto remontā.

To, ka apzināti braukts virsū, ir ļoti grūti pierādīt, atzīmēja laikraksts, tomēr pērn aprīlī apdrošinātāji atteicās maksāt, jo paša Zvaigznes nofilmētajā un apdrošinātājiem piegādātajā video redzams, ka pirms sadursmes un sadursmes laikā ar priekšā braucošo auto viņš nebremzē, bet palielina ātrumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Brīnums gan, kā tam lopam neviens vēl kārtīgi starp acīm nav iedevis?! Nogrieztu man ceļu un autiņu saskādētu, pāris nedēļas slimnīcā tam krupim garantētas!

  2. Tas prasās pēc manis!

Draugiem Facebook Twitter Google+