×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
25. augusts, 2012
Drukāt

LTV1 šoruden būs jauni projekti, raidījumi un filmas

Foto-LETAFoto-LETA

Jaunajā televīzijas sezonā Latvijas Televīzijas (LTV) 1.kanālā būs jauni projekti, raidījumi un filmu programmas, biznesa portālam “Nozare.lv” pastāstīja LTV pašreklāmas redaktors Jānis Kalve.

Septembri LTV1 pasludinājusi par bērnu mēnesi, un 3.septembrī bērniem būs iespēja iejusties gan raidījumu vadītāju, gan intervētāju lomā raidījumā “Labrīt, Latvija!”. Savukārt raidījumā “100 g kultūras” bērni būs eksperti.

Septembrī LTV pārraidīs arī jaunas animācijas un pilnmetrāžas filmas bērniem – “Luijs”, “Muks”, “Bezgalīgais stāsts”, “Briesmoņu mednieki”, “Strīpainis” un “Nimas piedzīvojumu sala”.

Savukārt LTV1 projekta “Teātris.zip” ietvaros septembrī būs iespējams tiešraidē skatīties bērniem domāto Dailes teātra izrādi “Punktiņa un Antons” un Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Pepija” ar surdotulkojumu.

Jaunajā sezonā projekta “Teātris.zip” ietvaros LTV pārraidīs 39 dažādu laiku labāko Latvijas teātru izrāžu ierakstus. Paredzētas arī diskusijas studijā gan televīzijā, gan internetā. Šis projekts tapis ar kultūras, izglītības un mākslas mecenātu – Borisa un Ināras Teterevu fonda – atbalstu. Tas ilgs no 2012.gada septembra līdz 2013.gada jūnijam. Pagaidām, līdz preses konferencei, kas notiks šī gada 29.augustā Spīķeru koncertzālē plkst.14, fonda pārstāvji projekta izmaksas neizpauž.

Papildus projektam “Teātris.zip” LTV rudens sezonas jaunums ir arī LTV Ziņu dienesta un ziņu portāla “LTV.LV” kopīgi veidotais projekts “Runā tieši!”.

LTV1 sezonas aktualitātes ir arī jauna televīzijas spēle jauniešiem “Sekotāji”, daudzsēriju mākslas filma “Sapņu viesnīca” un seriāls “Tieši sirdī”, kā arī seriālu “Šerloks” un “Eņģeļu māja” otrā sezona un realitātes šova “Lauku sēta” otrā sezona.

LTV ir valsts kontrolēts medijs, kas skatītājiem piedāvā divus raidījumu programmu kanālus – LTV1 un LTV7.

Kā ziņots, atsaucoties uz “Firmas.lv” informāciju, LTV apgrozījums 2011.gadā bijis 9,92 miljoni latu, bet zaudējumi – 209 974 lati.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+