×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
20. decembris, 2014
Drukāt

LTV7 nākamgad pārtrauks rādīt septiņus raidījumus (3)

Foto-LETAFoto-LETA

2015.gadā Latvijas Televīzijas septītā kanāla (LTV7) ēterā vairs netiks rādīti septiņi nišas raidījumi, lai atvēlētu vietu LTV7 identitātes stiprināšanai, liecina Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) apstiprinātais LTV sabiedriskais pasūtījums.

LTV7 ēterā vairs neatgriezīsies raidījums “Piedzīvojumi dabā”, ko veido “Vides filmu studija”; tā paša producenta veidotie raidījumi “Uz meža takas”, “Makšķerē ar Olti”. Tāpat vairs nebūs redzams raidījums “Makšķerēšanas noslēpumi”, ko veido SIA “Fishing Holiday”; “Aģentūras Zebra” producētā “Ātruma cilts”; raidījums “Motociklisti”, ko veido SIA “Grafikas”, kā arī “Studio 3B” veidotā pārraide “Tavs auto”.

Kā raidījumu pārtraukšanas iemesls skaidrots, ka “LTV mākslinieciskā padome jau 2014.gada jūlijā pieņēma lēmumu par šo raidījumu tālākas attīstības vērtēšanu kontekstā ar kopējo LTV stratēģiju līdzīgu nišas raidījumu veidošanā. Savukārt LTV satura vadība šī gada rudenī pieņēma stratēģisku lēmumu šauras nišas raidījumus LTV7 neturpināt, nolūkā stiprināt 7.kanāla identitāti un atvēlēt vairāk ētera laika plašākai auditorijai adresētiem LTV oriģinālraidījumiem un to atkārtojumiem”.

Kā vēstīts, valsts dotācijās Latvijas Televīzijai (LTV) 2015.gadā piešķirti 12 752 790 eiro, liecina Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) apstiprinātā LTV budžeta prognoze.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tā būs vatņiku LTV un skanēs vaņku valodā !

  2. Un vietā būs raidījumi okupantu valodā? Lai okupanti krieviskajā Latvijā justos kā mājās un negribētu atgriesties uz savu etnisko dzimteni?

  3. Variet neraidit vispar jo skatities jau tapat nav ko tas LNT zinas vienas un tas pasas no pl7-9 kadel jaiznieko laiks14 zinas vakara18 atkal to pasu nolasa ko diena 20 tas pats ta ir tikai naudas izskiesana deretu ari nomainit tos moderatorus LNT ta Auzana kakla staipisana ir apnikusu TV3 laika zinas midas un didas it ka uz tualeti vajadzetu no malasverojot tas vienkarsi neestetiski .

Draugiem Facebook Twitter Google+