Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
31. augusts, 2016
Drukāt

Dārgākā programma Latvijas augstskolās domāta ārzemniekiem (1)

Latvijas Universitātes rektors Indriķis MuižnieksLatvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks

Foto - LETA

Latvijas Universitātes zobārstniecības studiju programma ir pamatā domāta ārzemniekiem, portālam “la.lv” pauda augstskolā.

Zobārstniecības programmas maksa ir 62 500 eiro, kas atzīta par studiju programmu, kas Latvijā prasa vislielākos izdevumus, nestudējot budžeta grupā.

“Starptautiskā Zobārstniecības studiju programma Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē pamatā orientēta uz ārzemju studentiem. Augstas ir šīs programmas izmaksas, tāpēc arī – mācību maksa, bet tā ir atbilstoša pieprasījumam. Katru gadu šajā maksas programmā tiek uzņemti 16 studenti,” portālam komentēja Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Zobārstiem droši vien nav rezidentūras. Pabeidz un pucē vaļā! Ja Ārstniecības fakultātē būtu šādas studijas, tad minimāli 3 gadu rezidentūra un rezultātā garantēts valsts iestādē darbs ar atalgojumu 600 – 800 EUR neto/ mēnesī

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+