Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
4. jūlijs, 2015
Drukāt

LU sāksies uzņemšana augstākā līmeņa studijām

Foto-LETAFoto-LETA

Reflektanti iesniedz dokumentus studijām Latvijas Universitātē studijām 2014./2015. akadēmiskajā gadā.

No pirmdienas, 6.jūlija, līdz 17.jūlijam Latvijas Universitātē (LU) notiks pieteikumu iesniegšana augstākā līmeņa studiju programmās, aģentūra LETA uzzināja augstskolā.

Pavisam LU šogad piedāvā 52 augstākās izglītības studiju programmas, un studijām pieteikties var 13 LU fakultātēs to norādītajos laikos.

LU augstākā līmeņa studiju programmās uzņemšanai paredzētas 942 budžeta studiju vietas. Sadarbībā ar LU Fondu studentiem tiek piedāvāta iespēja pretendēt uz kādu no mecenātu stipendijām dažādās stipendiju programmās.

Līdz 7.jūlijam notiek pieteikšanās rezidentūras studijām, savukārt uzņemšana doktorantūras studijām paredzēta no 17.augusta līdz 21.augustam.

Plašāka informācija par studiju programmām un uzņemšanas prasībām pieejama portālā “www.gribustudet.lv”.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+