Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
4. jūlijs, 2015
Drukāt

LU sāksies uzņemšana augstākā līmeņa studijām

Foto-LETAFoto-LETA

Reflektanti iesniedz dokumentus studijām Latvijas Universitātē studijām 2014./2015. akadēmiskajā gadā.

No pirmdienas, 6.jūlija, līdz 17.jūlijam Latvijas Universitātē (LU) notiks pieteikumu iesniegšana augstākā līmeņa studiju programmās, aģentūra LETA uzzināja augstskolā.

Pavisam LU šogad piedāvā 52 augstākās izglītības studiju programmas, un studijām pieteikties var 13 LU fakultātēs to norādītajos laikos.

LU augstākā līmeņa studiju programmās uzņemšanai paredzētas 942 budžeta studiju vietas. Sadarbībā ar LU Fondu studentiem tiek piedāvāta iespēja pretendēt uz kādu no mecenātu stipendijām dažādās stipendiju programmās.

Līdz 7.jūlijam notiek pieteikšanās rezidentūras studijām, savukārt uzņemšana doktorantūras studijām paredzēta no 17.augusta līdz 21.augustam.

Plašāka informācija par studiju programmām un uzņemšanas prasībām pieejama portālā “www.gribustudet.lv”.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+