Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. jūlijs, 2015
Drukāt

LU sāksies uzņemšana augstākā līmeņa studijām

Foto-LETAFoto-LETA

Reflektanti iesniedz dokumentus studijām Latvijas Universitātē studijām 2014./2015. akadēmiskajā gadā.

No pirmdienas, 6.jūlija, līdz 17.jūlijam Latvijas Universitātē (LU) notiks pieteikumu iesniegšana augstākā līmeņa studiju programmās, aģentūra LETA uzzināja augstskolā.

Pavisam LU šogad piedāvā 52 augstākās izglītības studiju programmas, un studijām pieteikties var 13 LU fakultātēs to norādītajos laikos.

LU augstākā līmeņa studiju programmās uzņemšanai paredzētas 942 budžeta studiju vietas. Sadarbībā ar LU Fondu studentiem tiek piedāvāta iespēja pretendēt uz kādu no mecenātu stipendijām dažādās stipendiju programmās.

Līdz 7.jūlijam notiek pieteikšanās rezidentūras studijām, savukārt uzņemšana doktorantūras studijām paredzēta no 17.augusta līdz 21.augustam.

Plašāka informācija par studiju programmām un uzņemšanas prasībām pieejama portālā “www.gribustudet.lv”.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+