Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. aprīlis, 2014
Drukāt

LU Vēstures un filozofijas fakultātē ceturtdien Atvērto durvju diena

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāte.

Ikviens topošais students ceturtdien, 10.aprīlī, plkst. 15 ir aicināts uz Atvērto durvju dienu Latvijas Universitātes (LU) Vēstures un filozofijas fakultātē, lai iepazītu un izzinātu šajā fakultātē apgūstamo un notiekošo, informē LU Preses centrā.

Topošos studentus fakultātes telpās Aspazijas bulvārī 5, 506. auditorijā, sveiks fakultātes dekāns Andris Šnē, kurš iepazīstinās ar fakultātes vēsturi, piedāvātajām studiju programmām un studiju uzsākšanu.

Pasniedzēji – vēstures un filozofijas programmu pārstāvji, detalizēti izstāstīs par fakultātes piedāvātajām studiju programmām, to saturu, kā arī par studiju procesu fakultātē. Pēc prezentācijas skolēni varēs saņemt atbildes uz jautājumiem.

Savukārt studentu pašpārvaldes locekļi stāstīs par studiju programmām no studenta skatupunkta, sabiedriskām aktivitātēm un interesanto fakultātes studentu dzīvi, sportiskām un sadzīviskām tradīcijām. Pasākuma noslēgumā skolēniem izrādīs fakultātes telpas, studentu pašpārvaldi un bibliotēku.

Tiem skolēniem, kuri nevarēs piedalīties Atvērto durvju dienā klātienē, ir iespēja interesējošos jautājumus sūtīt uz e-pastu “vff@lu.lv”.

Šogad vienotā uzņemšana augstskolās notiks no 25.jūnija līdz 8.jūlijam, izmantojot e-pakalpojumu portālā “www.latvija.lv”, bet LU  uz vietas – no 2.jūlija līdz 8.jūlijam.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+