×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
8. aprīlis, 2014
Drukāt

LU Vēstures un filozofijas fakultātē ceturtdien Atvērto durvju diena

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāte.

Ikviens topošais students ceturtdien, 10.aprīlī, plkst. 15 ir aicināts uz Atvērto durvju dienu Latvijas Universitātes (LU) Vēstures un filozofijas fakultātē, lai iepazītu un izzinātu šajā fakultātē apgūstamo un notiekošo, informē LU Preses centrā.

Topošos studentus fakultātes telpās Aspazijas bulvārī 5, 506. auditorijā, sveiks fakultātes dekāns Andris Šnē, kurš iepazīstinās ar fakultātes vēsturi, piedāvātajām studiju programmām un studiju uzsākšanu.

Pasniedzēji – vēstures un filozofijas programmu pārstāvji, detalizēti izstāstīs par fakultātes piedāvātajām studiju programmām, to saturu, kā arī par studiju procesu fakultātē. Pēc prezentācijas skolēni varēs saņemt atbildes uz jautājumiem.

Savukārt studentu pašpārvaldes locekļi stāstīs par studiju programmām no studenta skatupunkta, sabiedriskām aktivitātēm un interesanto fakultātes studentu dzīvi, sportiskām un sadzīviskām tradīcijām. Pasākuma noslēgumā skolēniem izrādīs fakultātes telpas, studentu pašpārvaldi un bibliotēku.

Tiem skolēniem, kuri nevarēs piedalīties Atvērto durvju dienā klātienē, ir iespēja interesējošos jautājumus sūtīt uz e-pastu “vff@lu.lv”.

Šogad vienotā uzņemšana augstskolās notiks no 25.jūnija līdz 8.jūlijam, izmantojot e-pakalpojumu portālā “www.latvija.lv”, bet LU  uz vietas – no 2.jūlija līdz 8.jūlijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+