Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Lucavsalas Reksis, kura glābšanā iesaistījās tūkstošiem cilvēku, devies uz jaunām mājām (1)

Kadrs no videoKadrs no video

LNT raidījuma Degpunktā četrkājainais draugs, Lucavsalas Reksis vai Franko, kā viņu iesaukuši Beinerta klīnikas darbinieki, šodien devies uz savām jaunajām mājām, vēsta raidījums.

Dzīvot gribošais suņu puika Reksis – Franko šodien piedzīvoja lielu dienu. Rīta pusē, viņš ar dzīvnieku patversmes Ulubele darbinieku laba vēlējumiem pavadīts uz savām jaunajām mājām.

Jaunā ģimene, kurai nu uzticēts suņuks, pēdējo pāris nedēļu laikā klīnikā viesojusies desmitiem reižu. Tieši tādēļ viņi arī izvēlēti par jaunajiem saimniekiem, jo patversmes darbinieki novērojuši, ka Rekša un šīs ģimenes starpā veidojas īsta draudzība. Nevarot nepamanīt arī patiesās rūpes par četrkājainā likteni.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai jaunajiem saimniekiem un suņu puikam laba vaselība.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+