×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
7. maijs, 2012
Drukāt

Lūdz apsūdzēt medmāsu par slepkavību un vardarbību pret bērnu

slirce1

Valsts policija Rīgas tiesas apgabala prokuratūru lūgusi sākt kriminālvajāšanu pret sabiedrības ievērību guvušo medmāsu par slepkavību un vardarbību pret nepilngadīgo.

Valsts policija lūgusi sākt kriminālvajāšanu pēc diviem Krimināllikuma pantiem ‒ slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos un cietsirdību un vardarbību pret mazgadīgo, aģentūrai BNS apstiprināja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Sievietei draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana no piecpadsmit līdz divdesmit gadiem.

Valsts policija plašākus komentārus nesniedz un neatklāj ekspertīzes rezultātus par sievietes psihisko veselību.

Jau vēstīts, ka pērn novembrī tika apcietināta 1971.gadā dzimusī sieviete, kas ir medmāsa. Policija viņu vainoja savu divu bērnu nonāvēšanā un viena sakropļošanā. Šokējošais gadījums par sakropļoto bērnu atklājās, kad ārsti pēc vairākus gadus ilgušiem izmeklējumiem nonāca pie slēdziena, ka 12 gadu vecās meitenes redzes problēmas nav iedzimtas, bet gan tīšs nodarījums.

Policijai ir aizdomas, ka māte dūrusi bērna acī sešu gadu garumā un, lai meitene to nepamanītu, viņai dotas miega zāles. Mīklainos apstākļos miruši arī viņas divi bērni ‒ trīs gadus veca meitenīte un sešus gadus vecs puika.

Divu mirušo bērnu mirstīgās atliekas tika ekshumētas.

Policijai toreiz paziņoja par vairākām versijām – sievietes veselības stāvoklis, kā arī iepriekš izvirzītā versija par noziegumiem mantkārīgā nolūkā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+