Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Lūdz apsūdzēt par karošanu Ukrainā (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Drošības policija (DP) šonedēļ nodevusi Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas sākšanai pret vienu personu saistībā ar prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā ārvalstīs, informē DP. Kriminālprocess par iespējamu iesaistīšanos nelikumīgo kaujinieku grupējumā, kas cīnās pret Ukrainas varas iestādēm, tika sākts janvārī.

Minētā persona tika aizturēta pēc atgriešanās Latvijā, un tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu. Šis ir pirmais gadījums, kad kāda persona ir atzīta par aizdomās turēto saistībā ar prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā ārvalstīs. DP iepriekš paziņoja, ka vīrietis bruņotā konfliktā Austrumukrainā piedalījies aptuveni no 2014. gada vidus, taču nav iepriekš bijis DP redzeslokā. 1990. gadā dzimušā Daugavpils iedzīvotāja Artjoma Skripņika advokāte Imma Jansone pastāstīja, ka saskaņā ar vīrieša sniegto informāciju viņš 2014. gadā uz tā saucamo Luhanskas tautas republiku devies, cēlu un humānu mērķu vadīts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lieta demonstrēs ciknopietni LATVIJA attiecs pret pilsoņu (nepilsoņu) dalību Teroristisko grupējumos ,karadarbībā. Sekojam kāds sods būs par piedalīšanos TERORISTISKĀ grupējuma rindās un Karadarbībā pret UKRAINAS valsti.

  2. tāpēc aizbrauca cēli pašaudīties…
    Un iepūt viņam !

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+