×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
18. aprīlis, 2018
Drukāt

Lūdz apsūdzēt policistu par spēka pielietošanu pret aizturēto (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Iekšējās drošības birojs (IDB) lūdzis prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret kādu pašvaldības policijas darbinieku par pārmērīgu spēka pielietošanu pret administratīvi aizturētu personu.

Kriminālprocesa izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka pašvaldības policijas darbinieks pret personu, kura bija administratīvi aizturēta, pielietoja fizisku spēku, nodarot personai miesas bojājumus.

Pašvaldības policijas darbinieka rīcība nebija samērojama ar personas izrādīto agresiju, atrodoties aizturēšanas kamerā, norādīja IDB.

Kriminālvajāšanu lūgts sākt par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kas saistīta ar vardarbību. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Katram policijas darbiniekam tagad rodas jautājums – ja redzi noziegumu, aizturēt vai paiet garām. Mūsu noziedzīgajā valstī policijai nav nekādu tiesību. Toties noziedzniekiem kaudze aizstāvju gatavi kājas laizīt. Normālā valstī ja uz policijas uzbruksi, dabūsi gan kaulu lūzumus, gan ilgus gadus cietuma.

Draugiem Facebook Twitter Google+