Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
6. augusts, 2014
Drukāt

Lūdz apturēt Lucavsalas atsavināšanu


Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes “Vienotības” frakcijas priekšsēdētāja Sarmīte Ēlerte un Nacionālās apvienības frakcijas priekšsēdētājs Aleksandrs Kiršteins nosūtījuši vēstuli ģenerālprokuroram Ērikam Kaln­­­­meie­­­ram, aicinot apturēt zemes gabalu Lucavsalā atsavināšanu.

Vienlaikus deputāti lūdz ģenerālprokuroram izvērtēt pašvaldības amatpersonu rīcību, neļaujot Rīgas domes deputātiem pārliecināties par atsavināšanas likumību. Opozīcijas deputāti arī nav pārliecināti par zemes gabaliem Lucavsalā apstiprinātās izsoles sākumcenas atbilstību. Viņi uzskata, ka Rīgas pilsētas pašvaldības īpašuma privatizācijas komisijas deputātu vairākuma atteikums organizēt atkārtotu neatkarīgu nekustamā īpašuma novērtēšanu ir pretrunā ar likuma prasībām un rīdzinieku interesēm. 29. jūlijā Rīgas pilsētas pašvaldības īpašuma privatizācijas komisijas sēdē apstiprināta izsoles sākumcena 103 hektāriem Lucavsalas zemes būs 26,58 miljoni eiro. Rīgas domes “Vienotības” un Nacionālās apvienības frakciju deputāti asi iebilda pret komisijas vairākuma lēmumu apstiprināt šādu cenu, norādot, ka tā būs lielākā pašvaldības nekustamā īpašuma pārdošana kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+