Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
16. septembris, 2014
Drukāt

Lūdz atbalstu Ukrainas bērniem


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Lai varētu uzņemt bērnus no Doņeckas un Luhanskas apgabaliem, organizācija “Alianse “Latvija bez bāreņiem”” lūgusi Labklājības ministrijai palīdzēt ar finansējumu bērnu nogādāšanai uz Latviju.

Alianse “Latvija bez bāreņiem” norāda, ka jūlijā pie šīs organizācijās vērsās “Alianse “Ukraina bez bāreņiem”” ar lūgumu pieņemt rehabilitācijai bērnus no Doņeckas un Luhanskas apgabaliem. Aliansei tika piedāvāts atrast ģimenes, kuras varētu pieņemt bērnus vismaz uz mēnesi morālas rehabilitācijas un palīdzības saņemšanai. Augustā “Latvija bez bāreņiem” pieņēma un izvietoja ģimenēm, kuras vēlējās sniegt palīdzību, 13 bērnus. Septembrī plānots pieņemt vēl 20 bērnu. Vienlaikus organizācijai ir grūtības apmaksāt bērnu atbraukšanu uz Latviju, jo kopējie izdevumi vienam bērnam esot aptuveni 250 eiro.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+