×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Lūdz ES palīdzību imigrācijas problēmu risināšanā (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Itālijas ārlietu ministrs Paolo Džentiloni

Itālija lūgusi palīdzēt glābt imigrantus, kas riskē ar dzīvību, lai nokļūtu pāri Vidusjūrai, un pieprasījusi Eiropas Savienībai sniegt skaidru atbildi, kur bēgļus nogādāt.

Itālijas ārlietu ministrs Paolo Džentiloni (attēlā) skaidroja, ka Itālija uz saviem pleciem iznes gandrīz visu smagumu, kas saistīts ar patruļām un glābšanas operācijām jūrā. Nedēļas nogalē pie Lībijas krastiem apgāžoties pārpildītai laivai, noslīka ap 400 bēgļu. “90% izmaksu par patruļām un glābšanas operācijām jūrā ir uz mūsu pleciem, un mēs neesam saņēmuši atbilstošu atbildi no ES,” sacīja Džentiloni, piebilstot, ka ES tērē tikai trīs miljonus eiro mēnesī savām jūras patruļām “Triton”. “Jāatrisina sarežģītais jautājums, uz kurieni nogādāt tos, kas izglābti jūrā. Uz tuvāko ostu? Uz valsti, no kurienes nāca viņu laiva? ES ir skaidri jāatbild uz šiem jautājumiem,” teica Džentiloni. Pēc svētdienas traģēdijas cilvēktiesību aktīvisti asi kritizēja ES par atteikšanos no Itālijas proaktīvajām “Mare Nostrum” glābšanas operācijām, kas izglābušas tūkstošiem dzīvību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. cik DAUDZ un cik ILGI šo migrantu tūkstoši KATRU DIENU var gāzties Eiropā? Kur viņi dzīvos, kur strādās ( ja VISPĀR STRĀDĀS GODĪGU DARBU?!)? Kas viņus šeit sauc? Vai tad Eiropas valstis VISU turpmāko dzīvi viņiem pienesīs uz paplātes? Par kādu PALĪDZĪBU RUNĀ Itālijas ārlietu ministrs? Vienīgā palīdzība būtu valstīm, kuras savus pilsoņus nevar savaldīt savā teritorijā, Eiropai PIESPIEST ŅEMT ATPAKAĻ UN GĀDĀT PAR SAVĒJIEM, NEPĀRVĒRŠOT EIROPU PAR ŠO ĻAUTIŅU MISKASTI!!! Viņi laikam domā, ka Eiropā viss, ko viņi redz, PIENESTS UZ PAPLĀTES GATAVS!? Viņi nezin, kas ir DARBS ko nozīmē STRĀDĀT??? Ienāk kā barbari!!! Zviedrijā savām acīm redzēju, kā māju, ko šiem “laimes” meklētājiem iedeva, 3 mēnešu laikā šie sliņķi pārvērta graustā !??? KĀDA BIJA APKĀRTNE AP MĀJU -NETĪRĪBA, NELABA SMAKA, ĪSTA ATKRITUMU IZGĀZTUVE!?? Pašiem daudz bērnu, kā viens ārā, tā nākošais jau vēderā… UN TĀ UZ PRIEKŠU LĪDZ TIEŠĀM PAŠUS ZVIEDRUS ŠIE ĀZIATI IZDZĪVOS NO SAVAS ZEMES…Vai otrs variants- BALTĀ RASE VIŅIEM VERGOS NĀKOTNĒ… Lūk kādu dzīvi Eiropas valstis jau gatavo saviem bērniem un mazbērniem, skandinādami par kaut kādu iejūtību, kaunu, līdzcietību, utt. VIŅI TAČU IR NEŽĒLĪGI IEBRUCĒJI NEVIS MIGRANTI!?! NONSENSS EIROPIEŠU STULBUMAM…Ja viņiem būtu jēdziens “KAUNS”, TAD taču uz EIROPU NEGĀZTOS KĀ APMĀTI??? ARĪ ITĀĻI IR BARGI JĀSODA – EIROPA NAV NO GUMIJAS, KUR VISS ĀFRIKAS KONTINENTS NU APMETĪSIES UZ DZĪVI!!?

  2. iebrucēji, ne imigranti Atbildēt

    Visus izglābtos sūtīt atpajaļ uz savām zemēm.

  3. Lai dodas migranti uz šahtām atstrādāt, tad apetīte pāries nelegāli iebraukt eiropas valstīs

Draugiem Facebook Twitter Google+