Latvijā
Kriminālziņas

Lūdz jebkādas ziņas par Ivana pazušanas apstākļiem; izšķirošs var izrādīties pat šķietams sīkums! 1

Valsts policijas foto

Šobrīd ļoti nepieciešama iedzīvotāju iesaiste tieši informācijas sniegšanā par pazudušā piecgadnieka Ivana pazušanas apstākļiem un par cilvēkiem, kuri varētu būt ar to saistīti, atkārtoti uzsver Valsts policijā.

Policija lūdz iedzīvotājus informēt arī par situācijām, kuras šajā laikā šķitušas dīvainas, pat ja sākotnēji tām nav piešķirta nozīme. Iespējams, kopējā izmeklēšanas ainā tieši šķietami nenozīmīgs sīkums var būt izšķirīgs.

Sniedzot šādu informāciju ir vienīgais veids, kādā šobrīd sabiedrība var iesaistīties un palīdzēt policijai zēna meklēšanā. Informāciju aicinām sniegt tikai mūsu iepriekš norādītajos kanālos: epastā puikaliepaja@iem.gov.lv vai tālruņa numuram 116000.

Valsts policija īpaši uzsver, ka tikai šie ir oficiālie informācijas kanāli, caur kuriem policija saņems visu tajā sūtīto informāciju. Jebkādi citi, šeit neminēti, kanāli nav oficiāli, un tajos sniegtā informācija nenonāk Valsts policijas rīcībā un pazūd nebūtībā. Valsts policija šos kanālus monitorē nepārtraukti 24 stundas diennaktī un ir gatava uz to reaģēt visu diennakti.

Policijā atgādina, ka ļoti būtiski saprast zēna dienas gaitas, tāpēc nozīmīga var būt jebkura iedzīvotāju sniegtā informācija.

Saistītie raksti

VP atgādina, ka visi citi aicinājumi brīvprātīgajiem turpināt Ivana meklēšanu, fiziski pārmeklējot apkārtni, nav saistīti ar policiju un oficiālo meklēšanu, kā arī ir uzskatāmi par cilvēku maldināšanu.

Šobrīd oficiālu meklēšanu, fiziski pārmeklējot Liepāju un tās apkārtni, veic Valsts policijas, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas un Nacionālo bruņoto spēku amatpersonas, līdz ar ko aicinām liepājniekus būt saprotošiem un nodrošināt iespēju dienestiem piekļūt ne tikai teritorijām, kuras ir slēgtas, bet arī uzņēmumu un privātīpašumu teritorijām.

Ja kāds apzinās, ka tieši vai netieši saistīts ar bērna pazušanu, lūgums sazināties ar Valsts policiju.

LA.lv