×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
7. jūlijs, 2017
Drukāt

Lūdz jebkādas ziņas par Ivana pazušanas apstākļiem; izšķirošs var izrādīties pat šķietams sīkums! (1)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Šobrīd ļoti nepieciešama iedzīvotāju iesaiste tieši informācijas sniegšanā par pazudušā piecgadnieka Ivana pazušanas apstākļiem un par cilvēkiem, kuri varētu būt ar to saistīti, atkārtoti uzsver Valsts policijā.

Policija lūdz iedzīvotājus informēt arī par situācijām, kuras šajā laikā šķitušas dīvainas, pat ja sākotnēji tām nav piešķirta nozīme. Iespējams, kopējā izmeklēšanas ainā tieši šķietami nenozīmīgs sīkums var būt izšķirīgs.

Sniedzot šādu informāciju ir vienīgais veids, kādā šobrīd sabiedrība var iesaistīties un palīdzēt policijai zēna meklēšanā. Informāciju aicinām sniegt tikai mūsu iepriekš norādītajos kanālos: epastā puikaliepaja@iem.gov.lv vai tālruņa numuram 116000.

Valsts policija īpaši uzsver, ka tikai šie ir oficiālie informācijas kanāli, caur kuriem policija saņems visu tajā sūtīto informāciju. Jebkādi citi, šeit neminēti, kanāli nav oficiāli, un tajos sniegtā informācija nenonāk Valsts policijas rīcībā un pazūd nebūtībā. Valsts policija šos kanālus monitorē nepārtraukti 24 stundas diennaktī un ir gatava uz to reaģēt visu diennakti.

Policijā atgādina, ka ļoti būtiski saprast zēna dienas gaitas, tāpēc nozīmīga var būt jebkura iedzīvotāju sniegtā informācija.

VP atgādina, ka visi citi aicinājumi brīvprātīgajiem turpināt Ivana meklēšanu, fiziski pārmeklējot apkārtni, nav saistīti ar policiju un oficiālo meklēšanu, kā arī ir uzskatāmi par cilvēku maldināšanu.

Šobrīd oficiālu meklēšanu, fiziski pārmeklējot Liepāju un tās apkārtni, veic Valsts policijas, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas un Nacionālo bruņoto spēku amatpersonas, līdz ar ko aicinām liepājniekus būt saprotošiem un nodrošināt iespēju dienestiem piekļūt ne tikai teritorijām, kuras ir slēgtas, bet arī uzņēmumu un privātīpašumu teritorijām.

Ja kāds apzinās, ka tieši vai netieši saistīts ar bērna pazušanu, lūgums sazināties ar Valsts policiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja lidz sim nekadu zinu nebija,nedomaju,ka ari bus.
    Tur sen citi meri bija jamienem.nav tas nopietni,6dienas pagajusas,ka nebus par velu.
    Japurina visi ko var purinat.es gan ieklausitos extrasensu teiktajam.te nav runa par ticibu vairs,viss japarbauda.
    Si ir tragedija liela,iespejams ar bedigam beigam.
    Laiks iet!diemzel,tas nevienu nezelo:/

Draugiem Facebook Twitter Google+