Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lūdz ne tikai savā, bet arī citu labā! Horoskops 17. oktobrim0

Foto: Fotolia

Lietderīgi vērsties pēc palīdzības ne tikai sevis, bet arī citu labā. Nepievērs uzmanību maziem aizvainojumiem, iemācies piedot un neizrādi lepnību. Esi izvēlīgs vārdos, līdzekļos, attiecībās, jo tam būs ietekme uz tavu karmu. Tavu kļūdu ietekme izpaudīsies jau tuvākajā nākotnē.

Auns

Laba diena, lai stātos laulībā, atjaunotu zaudētas attiecības vai piedāvātu roku un sirdi. Nevajag iesaistīties konfliktos, tenkot vai izrādīt egoismu, lai nesarežģītu karmisko situāciju. Centies neiziet uz avantūrām, ja neesi pārliecināts, ar ko lieta beigsies. Esi piesardzīgs, strādājot ar asiem priekšmetiem. Diena laba saskarsmei, īpaši ar jauniešiem.

Vērsis

Lieto tikai vieglu pārtiku. Nepieļauj lielu slodzi organismam. Iespējama garastāvokļa maiņa un hronisku slimību saasināšanās. Pastāv avāriju iespēja uz ceļa un elektroierīču salūšanas, ekstremitāšu traumu varbūtība. Slimībām, kas sākušās šodien, ir karmisks raksturs.

Dvīņi

Lietderīgi vērsties pēc palīdzības ne tikai sevis, bet arī citu labā. Esi uzmanīgs ar uguni, iespējami apdegumi. Nedrīkst lietot alkoholu un apreibinošas vielas. Centies ierobežot saskarsmi, dienas enerģētika ir vāja.

Vēzis

Vēžiem šodien nepieciešama fiziska slodze. Laba diena, lai sāktu ārstēšanos. Nedrīkst krāpties un melot. Nepievērs uzmanību maziem aizvainojumiem, iemācies piedot un neizrādi lepnību. Nesāc jaunus darbus, pacenties pienācīgi pabeigt vecos. Šodien par labu nāks pirts un masāža.

Lauva

Ievēro laba toņa noteikumus, esi izvēlīgs vārdos, līdzekļos, attiecībās, jo tam būs ietekme uz tavu karmu. Tavas kļūdas un negatīvo emociju paušana ietekmēs tuvāko nākotni.

Jaunava

Šodien parādīsies miegainība un slinkums, dienai ir vāja enerģētika. Nevajag sākt svarīgus darbus. Iespējams, aktivizēsies vecie ienaidnieki. Horoskops iesaka izmantot jebkādu organisma attīrīšanas praksi. Pravietisku sapņu iespējamība. Labi veikt arī garīgo attīrīšanos. Iespēju robežās atdod parādus.

Svari

Šodien var zīlēt, meditēt. Saasināsies intuīcija, iespējami pravietiski sapņi. Ieteicams nēsāt spilgtu apģērbu un nepadoties grūtsirdībai. Lai enerģētiski uzlādētos, apmeklē izstādi vai koncertu.

Skorpions

Tavā dzīvē parādīsies enerģētiskie vampīri. Nav pieļaujams mazkustīgs dzīvesveids. Nepadodies kārdinājumam. Noderīga muguras masāža. Ieklausies savā iekšējā balsī. Šodien ir labi lūgt Dievam palīdzību. Jāsargā ausis, tās šodien nedrīkst caurdurt. Neuzņemies saistības, kuras nespēj izpildīt.

Strēlnieks

Pašsajūta šodien nebūs pārāk laba. Uzmanies no traumām. Iespējama saaukstēšanās vai nogurums. Tas viss negatīvi ietekmēs dzīves tonusu.

Mežāzis

Mežāžiem šī būs negatīva diena. Iespējama depresija, nepatīkamas iepazīšanās. Pacenties atdot parādus, pabeigt projektus, pie kuriem tu negribēji atgriezties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien iespējama romantiska iepazīšanās. Var apmeklēt saunu, baseinu, nodarboties ar elpošanas vingrinājumiem. Tas palīdzēs nostiprināt organismu veselu mēnesi uz priekšu.

Zivis

Visas negatīvās situācijas vērtē kā mācībstundas. Izdari secinājumus. Šodien nav ieteicams lietot alkoholiskos dzērienus un zivju ēdienus. Iespējama saindēšanās.

LA.lv