×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. aprīlis, 2016
Drukāt

Lūdz palīdzēt cilvēkiem, kuriem trūkst naudas ēdienam (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

15. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 22.00 “Rimi” veikalos lielākajās Latvijas pilsētās ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdzās saviem pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam, kuriem ienākumi ir zem iztikas minimuma, informēja akcijas rīkotāji.

Pārtikas pakā ieteicams ievietot produktus ar ilgu derīguma termiņu. Ieteicamie produkti ir miežu putraimi, manna, auzu pārslas, makaroni, milti, eļļa, gaļas vai zivju konservi, cukurs, rīsi, margarīns, vistas buljons un zirņi.

“Latvijā diemžēl ir daudz ģimeņu ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču nekādus sociālos pabalstus nesaņem. Un nereti šīm ģimenēm nav pat minimālo iespēju galdā celt pašu pieticīgāko maltīti, lai ar siltām pusdienām pabarotu savus bērnus. Tāpēc aicinām nebūt vienaldzīgiem – piepildīt pārtikas paku nav nedz laikietilpīgi, nedz dārgi, taču tas ir liels atbalsts tiem cilvēkiem, kuriem nav ko ēst, kā arī tas sniedz gandarījumu un prieku pašam par labu paveiktu darbu,” saka “Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle.

Labdarības akciju jau septīto gadu rīko Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai”. No šī gada par partneri kļuvis lielveikalu tīkls “Rimi”, kur šāda veida akcija noritēs pirmo reizi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. jau apnicis, ziedo, ziedo,ziedo, cik ilgi, to tik vien dzird, suņi, kaķi, cilvēki, kad reiz mums būs normāla valsts, kur visi ir paēduši, visi apmierināti, Padomju laikos nekad nedzirdējām, ka kāds būtu badā, vai kādam kas trūktu, SVIESTS! lai 100 gudrās galvas domā, ko viņas tur sēž un deldē pakaļas.Jo tālāk, jo trakāk, esam dziļā bedrē.

  2. Vai varētu, lūdzu, sniegt detalizētāku informāciju – kur tieši tas notiks, kā notiks, vai šīs pakas drīkst piepildīt tikai ar Rimi produktiem vai arī citiem?

  3. Jāgriežas, vispirms, pie deputātiem,
    kuri sev pacēla algas par simtiem € !!!

    • Kārtējo reizi jāatkārto ,pēdējā laikā dzirdētie vārdi :”MAN KAUNS”!Tikai ,kam adresēt,pretendentu padaudz,kam vairs nav kauna!

      • ja es nebūtu pabeidzis pat pamatskolu, dzertu, nestrādātu, saražotu desmitiem bērnu, tad arī es būtu pliks un nabags! katram pašam jādomā par savu iztiku, nevis tikai nemitīgi jāvaino citi un jāstāv ar izstieptu roku pie Saeimas! nu jau to diedelnieku tik daudz, ka neviena valsts tādu slogu vairs nepavilks! nu nav mani nodokļi bezgalīgi!

Draugiem Facebook Twitter Google+