Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Lūdz palīdzību 70 gadus vecas valmierietes Františkas Lisovskas meklēšanā

Foto - VPFoto - VP

Valmieras iecirknis lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušās 1944.gadā dzimušās Františkas Lisovskas meklēšanā. Sieviete šā gada 1.jūlijā izgāja no savas dzīvesvietas Valmierā, Koku ielā 1-3 un nav atgriezusies. Līdz šim brīdim sievietes atrašanās vieta nav zināma, informē policijā.

Sievietei ir tendence uz pastiprinātu alkohola lietošanu, nav informācijas, kādā apģērbā varētu būtu ģērbusies. Pēdējo reizi paziņa Lisovsku redzējusi Valmierā, Ausekļa ielas rajonā, netālu no veikala “Mego”. Sievietei ir slimas kājas, tādēļ pārvietojas sīkiem, maziem solīšiem, nevar ātri paiet.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir informācija par Františkas Lisovskas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas palīdzētu policijai noskaidrot viņas atrašanās vietu, lūdzam informēt pa tālruņiem 110, 25484666 vai 64201354.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+