×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2013
Drukāt

Lūdz palīdzēt atrast puiku, kurš devies dzīvot mežā (6)

Valsts policijaValsts policija

Policija un tuvinieki lūdz palīdzību 13 gadus vecā Saulveža Seržanta meklēšanā – pusaudzis 29. oktobrī izgājis no savas dzīvesvietas Smārdes pagastā un līdz šīm brīdim nav atgriezies, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde.

Zēns 29. oktobrī ap pulksten 8.30 izgājis no savas dzīvesvietas Engures novadā Smārdes pagastā. Viņam ir gari gaiši mati, pārvietojas ar velosipēdu, uz kura ir uzkrauta telts un mugursoma, paņēmis līdzi siltu apģērbu un ēdienu.

Tuviniekiem atstātā zīmītē zēns rakstījis, ka dodas dzīvot uz mežu. Policijas darbinieki jau vakar, saņemot informāciju par zēna pazušanu, uzsāka meklēšanas pasākumus, meklēšanas pasākumos piedalījās Valsts un pašvaldības policisti, tika meklēts Lapmežciema-Klapkalnciema teritorijā.

Šodien saņemta informācija, ka varētu būt Ķesterciema apkārtnē, šobrīd Tukuma policisti sadarbībā ar pašvaldības policistiem un zemessargiem veic meklēšanas pasākumus Engures novadā, Engures pagastā, Tukuma novadā Sēmes un Zentenes pagastos, kā arī Engures novada Smārdes pagastā.

Lūgums iedzīvotājiem, kuriem ir jebkāda informācija par pazudušo pusaudzi, zvanīt:110 vai VP ZRP Tukuma iecirknim 63104102, 63104100.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vai foto ir pareizs? Izskatās pēc meitenes!

  2. Bērnam .. galvā!Vēl jau maziņš ar lielu galviņu un plašu sirdi-SPRĪDĪTIS!

  3. planpratins-siksnu berniba nav redzejis.

  4. beidzat tak to puiku trenkāt….visi pusaudzi tā dara…..lai tak izmēģina,kā tas ir prom no mājām.
    silti saģērbies,redzat,nekas jau nenotiks.toties dzīvesskola būs izieta,ka vienkārši tā pat nevar aiziret uz mežu un dzīvot……jo mājās konflikts…..droši vien vecāki kaut ko nenopirka,un tāpēc spuras gaisā.
    izlutinām,un pēc tam paši bļaujam…..

Draugiem Facebook Twitter Google+