×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. septembris, 2014
Drukāt

Lūdz palīdzību mazas meitenītes māmiņas operācijai ārzemēs (5)

Foto - no privātā arhīvaFoto - no privātā arhīva

Jaunā māmiņa Olga Urbanoviča cieš no stiprām sāpēm krūšukurvī, jo viena riba spiež uz plaušu. Sāpes ir tik stipras, ka reizēm ir jāsauc ātrā palīdzība. Sievietei ir nepieciešama dārga operācija 5500 eiro vērtībā. Operācija ir ieplānota jau šī gada novembrī, un ir steidzami jāsavāc nauda, informē fondā “Varonis”.

“Ģimene ir viss, kā dēļ dzīvo, ja ne visi, tad vairākums cilvēku. Laimīgas ģimenes dzīves pamats ir ģimenes locekļu veselība. Dažreiz kvēlākā vēlēšanās ir ar pārliecību droši teikt “Mums ir vesela ģimene”. Diemžēl ne katrs var ar to lepoties. Kad saslimst kāds ģimenes loceklis, tas ietekmē arī visus pārējos,” teic palīdzības organizācija.

Fondā ar palīdzības lūgumu pie mums vērsās jaunā māmiņa Olga Urbanoviča no Latgales. Viņai arī ir ģimene: mīļotā trīs gadus vecā meitiņa, kuru viņa pati audzina. Šobrīd Olgas meitiņa jau apmeklē bērnudārzu, un viņai vēl jo vairāk ir vajadzīgs māmiņas atbalsts, siltums un mīlestība.

Pirms pusotra gada notika nelaime: Olgai sākās stipras sāpes krūšukurvī. Sākumā viņa lietoja pretsāpju preparātus, bet ar laiku tie vairs nelīdzēja un ir nācies pat izsaukt ātro palīdzību. Olgas un viņas mazās meitiņas dzīve pārvērtās par pastāvīgiem pārdzīvojumiem un bailēm.

Šogad Olgai tika noteikta diagnoze: juvenila kifoze ar krūšu kurvja deformāciju. Tas bija trieciens visai Olgas ģimenei. Sāpes kļūst stiprākas ar katru dienu, un māmiņa pat nevar aizvest savu meitiņu uz bērnudārzu.

Nelaime nenāk viena: izrādījās, ka Latvijā šādas operācijas neveic. Olgai ir nācies meklēt variantus ārvalstu klīnikās, un vienīgā izeja tika atrasta – ir klīnika, kur šādas operācijas tiek veiktas. Operācija maksā 5500 eiro. Urbanoviču ģimenei tā ir neaptverama summa. Un šīs summas trūkums apdraud Olgas un viņas meitiņas nākotni, viņu cerību uz laimīgu dzīvi. Steidzami ir nepieciešama operācija.

“Kad Olgas sāpes kļūst ļoti stipras, meitenīte sēž blakām un tur mammas rociņu, cenšas palīdzēt visiem spēkiem. Diemžēl ar to vien nepietiek, lai māmiņa atkal smaidītu, apskautu savu meitiņu un varētu parūpēties par viņu. Atšķirībā no trīsgadīga bērna, mūsu spēkos ir palīdzēt ģimenei atkal rast prieku dzīvē,” uzsver palīdzības organizācijā.

Ja iespējams palīdzēt Olgai un viņas meitiņai, var ziedot “Olgas Urbanovičas Fondā” ar zvaniem uz ziedojumu tālruņiem vai ar pārskaitījumu.

Sīkāka informācija ir pieejama šeit: http://labdaris.lv/lv/funds/view/121

Ziedojumu tālruņi: 90006881 (maksa par zvanu – 1,42 eiro) un 90006771 (maksa par zvanu – 7,11 eiro).

Jūs varat ziedot arī jebkuru citu summu uz kādu no zemāk norādītajiem bankas kontiem, maksājuma informācijā ierakstot “Olgas Urbanovičas Fonds”.

Rekvizīti:
Nosaukums: Biedrība “Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv”
Reg. Nr: 40008173130
Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050
 
-SWEDBANK- Swift: HABALV22
LV43HABA0551037990069
-CITADELE- Swift: PARXLV22
LV79PARX0016130480002
 
www.labdaris.lv
blago@varonis.lv
Tālr.: (+371) 27031058

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kad man bija 17g man uzmetaas tada pasa slimiba. Uzsyaisija opetaciju pa velti. Bet nekad nau mainujies. Jau 5gadi pagajusi un mocos ar so problemu. To nevar izarsteet Tas vnk ir iedzimts.

  2. Pilnīgi kauns par savu valsti,goda vārds. 🙁

  3. 9.5) Šeijermana (Scheuermann) slimība.
    Scheuermann slimība jeb „juvenilā kifoze” ir muguras skriemeļa ķermeņa gredzena apofīzes osteonekroze. Biežāk zēniem pusaudža vecumā. Vairumam bērnu ar šo procesu ir slikta stāja, ar vai bez sāpēm mugurā. Sāpes ir saistītas ar aktivitāti un mazinās atpūšoties. Uz diagnozi vedina izmeklēšana (ass izliekums mugurā) un apstiprina rentgena uzņēmumi. Lai apstiprinātu Scheuermann slimību, ir jābūt novirzēm skriemeļu plātnēs un priekšējā „ķīlēšanās” par 5o vismaz trijos pēc kārtas esošos skriemeļos.
    Scheuermann slimībai nav vajadzīga cita terapija, kā vien pielāgot aktivitātes līmeni, novērošana un smagākos gadījumos, fiksējoši palīglīdzekļi.

  4. Vai tiešām mūsu mediķi nevar izgriezt gabalu no ribas, lai tā nespiestu plaušu? Un vai tiešām tas maksā tāāādu naudu?
    Lai nu Olgai veicas.

Draugiem Facebook Twitter Google+