Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. augusts, 2016
Drukāt

Lūdz palīdzību meklēšanā: mājās nav atgriezies 24 gadus vecais Māris

Foto bezvests.lv/facebookFoto bezvests.lv/facebook

Kopš šā gada 21. augusta bezvēsts pazudis 24 gadus vecais Māris Stalbergs, liecina ieraksts organizācijas Bezvests.lv mājas lapā.

Ap plkst. 17:00 Māris aizbraucis ar riteni no savām mājām Talsos, Andreja Pumpura ielā 2, un līdz šim brīdim nav atgriezies. Kā ziņo tuvinieki, pēdējo reizi jaunais cilvēks redzēts Talsu centrā. Iespējams, viņš devies Talsu apkārtējos mežos, taču varētu būt jebkur – Talsos, Talsu apkārtnē, Dundagas apkārtnē. Māris bieži braukā ar riteni.

Pazudušā pazīmes: iespējams, bija ģērbies tumši zilā jakā un džinsos tumšā krāsā. Dažreiz nēsā brilles. Pēc radinieku teiktā, Māris vienmēr ģērbjas ļoti neuzkrītoši – tumši zilā, melnā vai pelēkā apģērbā.

Visiem, kuri redzējuši pazudušo vīrieti vai kaut ko zina par viņa atrašanās vietu, lūgums nekavējoties zvanīt policijai pa tālr. 110 vai Bezvests.lv pa tālr. +371 22 084 084.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (3)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+