×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
16. februāris, 2016
Drukāt

Lūdz palīdzību no mājām aizgājušu jauniešu meklēšanā (14)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils un Liepājas policijas iecirkņi lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai noskaidrotu divu jaunu cilvēku atrašanās vietu.

Saņemta informācija, ka 12. februārī savā dzīvesvietā Ventspilī nav atgriezusies 1999. gadā dzimusī Vanesa Apkalne. Jauniete ir aptuveni 173 cm gara, kalsnas miesas būves, gariem, tumšiem matiem līdz lāpstiņām, uz rokas apakšdelma tetovējums – putna spalva.

Bija ģērbusies tumši zilā pusgarā virsjakā, rūtainā smilšu krāsas šallē, iespējams, tumši zilas bikses, kājās gari melni zamšādas zābaki līdz celim, bez papēža.

Savukārt Liepājas iecirknī saņemta informācija par to, ka 12. februārī no savas dzīvesvietas Liepājā, Siguldas ielā, izgājis 1996. gadā dzimušais Mārtiņš Šķuburs, un nav zināma viņa atrašanās vieta.

Puisis ir 175 cm garš, normālas miesas būves, īsi, brūni mati. Bija ģērbies tumši zilas krāsas pusmētelī ar kapuci, brūnas krāsas džinsu biksēs, kājās brūnas krāsas zamša ādas kurpēs ar šņorēm, mugursoma melni pelēkā krāsā.

Līdz šim iegūtā informācija par abiem jauniešiem liecina, ka viņi prom devušies kopā.

Lūdzam atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir informācija par abiem pazudušajiem, kā arī vēršamies pie pašiem jaunajiem cilvēkiem ar lūgumu sniegt ziņas par sevi, tādējādi pasaudzējot savus tuviniekus.

Ja jūsu rīcībā ir informācija par abu jauniešu atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruņiem 63404502; 63404582 (Liepāja); 63604700; 63604702; 63604721 vai 112; 110, vai arī vēršoties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Nu norāvies no ķēdes Škuburiņš. Mana personīgā versija ir. Čalis grib parādīt mammai, ka liels izaudzis un pats māk dzīvot. Protams saprotu vecākus, bet zinot škubiju es vienkārši pasmejos

 2. Tā bilde ir 2015.gada 16.aprīlī…

 3. Bet ja nu pazut latvija viena diena,ko tad?!

 4. abi devušies uz ārzemem. Šķuburs saviem draugiem vell pateicis kad dodas prom, un pieteicis lai nevienam nesaka, tapēc vis šis tracis sacelts.

 5. Riebjas lasīt, ka visos portālos vaina tiek novelta uz puisi. Kas meitenei galva nav? Viņai uzsauc un viņa iet? tad jau pati vainīga. vajag domāt. Un tā viņas māte varētu beigt publiski novelt vainu uz Mārtiņu. Debīlisms.

  • Meitenes dzimšanas gads ir pareizs un viņa ir 17 gadus jauna. Draugiem.lv profils tiek skatīts no radinieku puses, lai meklētu iespējamo došanās virzienu, tā kā viņa pati to nedara..

   P.S. Nekur netiek novelta vaina uz puisi, tā kā nevajag runāt muļķības.

   • Radineik, sūti sveicienus un es domāju labas domas, lai viņiem labi iet klaiņojumos un lai sveiki veseli atgriežas.
    Visa Latvija jūt līdzi! jāsūta viņiem mīlestība pa gaisu un labu domu mākonis lai viņi tajā staigā.
    Loti loti romantiski.

 6. Tagad jau ziņas,ka redzēti sestdien Liepājā.
  Pazīstam Mārtiņu. Sirsnīgs,emocionāls čalis.
  Mārtiņ,dod lūdzu mammai ziņu,ka viss kārtībā,ka esi dzīvs. Viņa jau tā pēdējos gadus daudz pārdzīvojusi. Draugi un bijušie klases biedri ļoti uztraucās.

 7. Kas par joku!? “Draugu” Vanesas profilā var redzēt, ka viņa apskatījusi savu profilu un tur ielikusi jaunu profila bildi!!? Tajā, šķiet, ir atbilde, ka “pazudusi” braucienā uz Stokholmu….
  Mārtiņu “Draugos” neredzu, Facebookā neesmu iegājusi….Manuprāt, vienkārši paprasiet Vanesai un ielieciet skaidrojumu, kas notiek ar “pazudušajiem”! Tā ar policijas uzaicinājumiem jokot nevajag!

 8. Un čalim uzvārds ir Škuburs.

  un meitenes dzimšanas gads ir nepareiz

  un čaļa augums ir nepareizs

  karoč – pazuduši viņi ir, jā, bet šis apraksts ir pēc .. , lūgums izlabot adminiem

 9. Informācija citos ziņu portālos liecina, ka pēdējoreiz redzēti izejot no skolas pasākuma VENTSPILĪ

Draugiem Facebook Twitter Google+