Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Lūdz palīdzību Talsos pazudušās Zinaīdas meklēšanā

Foto - VPFoto - VP

Valsts policijas Talsu iecirknis lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts prombūtnē esošās, 1943.gadā dzimušās Zinaidas Borisovas meklēšanā.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane, sieviete pēdējo reizi manīta šodien ap plkst.1 naktī savā dzīvesvietā Talsu novadā, Balgales pagastā, mājās “Kalmes”, bet šobrīd viņas atrašanās vieta nav zināma.

Sievietes pazīmes – augums 160 centimetri, vājas miesas būves, sirmi mati.

Nav zināms, kāds apģērbs sievietei ir mugurā.

Ja ir kāda informācija par meklētās sievietes atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt uz telefona numuru 63202700 vai 110.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+