×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
10. februāris, 2016
Drukāt

Lūdz palīdzību Rīgā bezvēsts pazudušā režisora meklēšanā (1)

10.02.2016_KrimPol_meklē Tomu Ringu

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija lūdz palīdzību bezvēsts pazuduša vīrieša meklēšanā.

Policija meklē bezvēsts pazudušo Tomu Ringu, kurš dzimis 1989. gadā. Vīrietis 2016. gada 5.februārī izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Kristapa ielā. Līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta.

PAZĪMES: aptuveni 190 cm garš, vidējas miesas būves, īsi brūni mati un bārda.

Ikvienu, kuram ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086678, 20269017 vai 110.

Iepriekš soctīklos palīdzību pazudušā vīrieša meklēšanā lūdza viņa draugi, rakstot, ka Toms pēdējo reizi esot redzēts piektdien, 5.februārī, ap pulksten 16:30, kad viņš izgājis no kādas ēkas Krišjāņa Barona un Tallinas ielas stūrī. Pēdējo reizi sazvanīts pulksten 19:12 – bijis dzirdams, ka ir ar kādu kopā.

Puisim mugurā bija tumši zaļa ziemas vējjaka.

Toms ir vairāku Latvijā populāru mūzikas videoklipu autors.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rīgā ir tik daudz musulmaņu un ebreju,ka mudž. Gan jau te notiek kaut kādas netīras lietas ,jo pazūd jauni spēcīgi cilvēki .Gan jau kādi pretekļi, izseko šos cilvēkus un tad novāc .Kur skatās un ko dara policija ,pa vakariem un naktīm .Valmieras policisti cauru nakti apbraukā visas mazās ieliņas un visu pilsētu .Rīgā taču ir tik daudz policijas iecirkņi-ko Ķuzis skatās ,kāpēc viņa pakļautie poliči nestrādā ??? Par ko saņem algas ???? Par gulēšanu naktīs -kaut gan vajadzētu dežurēt !!! Vajadzētu ieviest likumu pret policistiem :,,Kurā mikrorajona iecirknī pazūd cilvēks un viņi to nav atraduši ,vai aizgājis bojā -lai policija nes atbildību ,par to ,ka viņi neapzinīgi pilda savus darba pienākumus ,lai saņem visbargāko sodu ,par to ,ka ir cilvēks pazaudējis dzīvību dēļ policijas patvaļas !!! Zvērestus dod visi ,bet nepilda neviens ,ko ir solījis !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+