Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
23. decembris, 2014
Drukāt

Lūdz palīdzību Salacgrīvā pazudušas sievietes meklēšanā (1)

Privātā arhīva fotoPrivātā arhīva foto

Limbažu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušās, 1930. gadā dzimušās Veras Tomsones meklēšanā.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, sieviete 22. decembrī, ap pulksten 15 devusies no meitas dzīvesvietas Salacgrīvā, Jūrmalas ielā 11 uz savu dzīvesvietu – Salacgrīvā, Jūrmalas ielā 47, un līdz šim brīdim sievietes atrašanās vieta nav zināma.

Pazīmes: augums 162 cm, vidējas miesas būves, īsi, sirmi mati, pelēcīgi zaļa acu krāsa.

Sievietei kājās bija pelēkas krāsas filca puszābaki, melnas, garas sporta bikses, gaiši brūna jaka bez kapuces, violeta berete, rokās melnas krāsas adīti pirkstaiņi.

Verai Tomsonei līdzi bija tumši sarkanas krāsas saliekams lietussargs ar rakstiem.

Policija jau no vakardienas meklē sirmgalvi, taču pašlaik bez panākumiem, tādēļ lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par sievietes iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas palīdzētu policijai noskaidrot viņas atrašanās vietu, zvanīt pa tālruni 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Skatījos Google Earth Atbildēt

    Būtu jāpārbauda šī vieta – Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts
    57.738865, 24.344427 , tas ir krietni zemāk kartē par pazudušās dzīvesvietu – starp Robežu un Lauteru ielām – tuvāk pēdejai, tur ūdenī blakus ledus lūzuma vietai redzams kāds gaiši brūns objekts. Cerēsim, ka tas nav meklējamais cilvēks

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+