×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

Lūdz palīdzību vētrā norautā Rīgas Geto muzeja jumta atjaunošanai (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Biedrība “Šamir” vēršas pie Latvijas sabiedrības ar lūgumu sniegt finansiālu atbalstu nedēļas sākumā piedzīvotās vētras laikā norautā Rīgas Geto muzeja jumta atjaunošanai.

Biedrībā atzīmē, ka stipro vēja brāzmu dēļ Rīgas Geto un Latvijas Holokausta muzejā noplēsta daļa jumta virs mākslas studijas un grāmatu glabātuves. Cietusī ēkas daļa šobrīd ir apsegta ar plēvi, bet tas ir īslaicīgs problēmas risinājums. Muzejam ir nepieciešams drošs jumts, bet tā atjaunošanai nepieciešamo līdzekļu iestādei nav.

“Muzejs vēršas pie visiem, kas spēj palīdzēt. Rīgas geto muzejs ir unikāla Holokausta upuru piemiņas vieta. Mūsu līdzcilvēku vidū ir daudz nevienaldzīgu cilvēku, kuri ir spējīgi atsaukties  un palīdzēt mums nelaimē. Uzņēmumi un komercfirmas, kuri finansiāli palīdzēs muzejam, oficiāli saņems nodokļu atlaides par ziedoto summu, jo biedrībai “Šamir” ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, bet muzejs ir struktūrvienība,”atzīmē biedrībā.

Biedrības “Šamir” rekvizīti:
Biedrība “Šamir” (Association “Shamir”)
Rīga, Stabu 63, LV-1011, Latvija
Reģ.Nr.40008083814
Banka: “SEB banka”
LV64UNLA0050020638195 (eiro konts)
LV90UNLA0050020638212 – (ASV dolāru konts)
S.W.I.F.T.:UNLALV2X
PayPal: rgm@rgm.lv

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tas ir amorāli prasīt palīdzību un atbalstu no Latvijas sabiedrības pēc visiem pēdējo 23 gadu notikumiem un latviešu apzagšanas.

  2. Lai Lavents un PAREX īpašnieki un godmanis padalās – tas ir viņu PIENĀKUMS pret Latvijas iedzīvotājiem !

    • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

      Nenovērtē par zemu Kargina, Krasovicka, Guļmana, Ždanokas, Girska un vēl daudzu apgraizīto devīgumu! Ja viņi saņemsies, tad šai celtnei vēl līdz sniegam būs zelta jumts!

Draugiem Facebook Twitter Google+