Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. maijs, 2015
Drukāt

Lūdz sākt kriminālvajāšanu par krāpšanu saistībā ar medicīnisko iekārtu nomu Daugavpils slimnīcā

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis prokuratūru sākt kriminālvajāšanu par krāpšanu saistībā ar medicīnisko iekārtu nomu Daugavpils reģionālajā slimnīcā.

KNAB preses pārstāve Laura Dūša informēja, ka KNAB Daugavpils prokuratūrai nosūtījis 2013.gadā sāktā kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas sākšanai pret vienu personu par krāpšanu.

KNAB iegūtie pierādījumi liecinot, ka kāda uzņēmuma valdes loceklis laikā no 2010.gada jūnija līdz 2012.gada jūnijam sniedza nepatiesas ziņas par uzņēmuma saņemto valsts finansējumu no Nacionālā veselības dienesta par medicīniskiem izmeklējumiem, kas tika veikti, izmantojot no Daugavpils reģionālās slimnīcas iznomātās iekārtas.

Šādas rīcības rezultātā ticis nepamatoti un prettiesiski samazināts Daugavpils reģionālajai slimnīcai noteiktais maksājums par medicīnisko iekārtu nomu, kopumā par 6722 eiro.

KNAB izmeklētājs rosina sākt kriminālvajāšanu pret vienu personu par krāpšanu. Savukārt pret uzņēmumu, kura interesēs tika prettiesiski samazināts nomas maksas apmērs, sākts process par piespiedu ietekmēšanas līdzekļa piemērošanu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+