Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Lūdz sākt kriminālvajāšanu par krāpšanu saistībā ar medicīnisko iekārtu nomu Daugavpils slimnīcā

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis prokuratūru sākt kriminālvajāšanu par krāpšanu saistībā ar medicīnisko iekārtu nomu Daugavpils reģionālajā slimnīcā.

KNAB preses pārstāve Laura Dūša informēja, ka KNAB Daugavpils prokuratūrai nosūtījis 2013.gadā sāktā kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas sākšanai pret vienu personu par krāpšanu.

KNAB iegūtie pierādījumi liecinot, ka kāda uzņēmuma valdes loceklis laikā no 2010.gada jūnija līdz 2012.gada jūnijam sniedza nepatiesas ziņas par uzņēmuma saņemto valsts finansējumu no Nacionālā veselības dienesta par medicīniskiem izmeklējumiem, kas tika veikti, izmantojot no Daugavpils reģionālās slimnīcas iznomātās iekārtas.

Šādas rīcības rezultātā ticis nepamatoti un prettiesiski samazināts Daugavpils reģionālajai slimnīcai noteiktais maksājums par medicīnisko iekārtu nomu, kopumā par 6722 eiro.

KNAB izmeklētājs rosina sākt kriminālvajāšanu pret vienu personu par krāpšanu. Savukārt pret uzņēmumu, kura interesēs tika prettiesiski samazināts nomas maksas apmērs, sākts process par piespiedu ietekmēšanas līdzekļa piemērošanu.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (17)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Draugiem Facebook Twitter Google+