×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. jūlijs, 2014
Drukāt

Ludzā aiztur četrus auto apzadzējus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts policija Ludzā aizturējusi četrus jaunus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par vismaz piecām zādzībām no dažādām automašīnām.

Sakarā ar dažāda rakstura zādzību skaita pieaugumu Ludzas pilsētā, VP policijas darbinieki veikuši papildus drošības un operatīvās meklēšanas pasākumus. 19.jūlija naktī zādzības izdarīšanas brīdī policisti aizturēja divus 1995. un 1987.gadā dzimušus vīriešus, kuri mēģinājuši izdarīt degvielas zādzību no būvtehnikas, kas bija novietota nožogotā teritorijā.

Turpinot kriminālprocesu izmeklēšanu un aizturēto personu pārbaudi, likumsargi noskaidrojuši vīriešu iespējamo saistību ar vairākām citām zādzībām, ko viņi pastrādājuši kopā ar vēl divām citām personām.

Noskaidrots, ka personu grupa, kurā ietilpst vēl divas nepilngadīgās personas – 1998. un 1997.gadā dzimušie jaunieši – Ludzas pilsētas robežās pastrādājusi vismaz piecas dažādas zādzības.

Četru personu grupa tiek turēta aizdomās par divām degvielas zādzībām no transportlīdzekļiem, par divām zādzībām no automašīnām, paņemot dažādas vērtīgas mantas, ka arī par vienu velosipēda zādzību. Visi noziegumi tika pastrādāti vienas nedēļas laikā nakts stundās.

Visas zagtas mantas atrastas un izņemtas. 1995.gadā dzimušais jaunietis jau agrāk bija tiesāts par līdzīga rakstura noziegumu. Visām personām piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu. Policija turpina kriminālprocesu izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+