×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

Ludzā aizturēti vairāki “zālītes” audzētāji un tirgoņi (Foto) (1)

Foto - VPFoto - VP

Brīvdienās Ludzā organizēti un sekmīgi aizvadīti kārtējie pretnarkotiku pasākumi, kuru rezultātā policijai izdevās izņemt lielu daudzumu aizliegto vielu un aizturēt vairākas personas, kuras, visticamāk, bija saistītas ar aizliegto vielu apriti, informē VP.

20.septembrī VP LRP Ludzas iecirkņa policijas darbinieki, veicot izmeklēšanu jau agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, aizturēja divus vīriešus, kuri devās uz Rēzekni, lai realizētu narkotiskās vielas. Abi aizturētie, 1990. un 1992.gadā dzimušie vīrieši, tika nogādāti policijas iecirknī, kur notika viņu pārbaude. Apskates rezultātā pie abām personām, kā arī viņu automašīnā tika atrasta sasmalcināta augu izcelsmes viela, visticamāk lietošanai gatavā marihuāna.

Šī kriminālprocesa ietvaros veikta kratīšana vecākā vīrieša uzturēšanas vietā, kurā tika atrasti un izņemti kaltēti marihuānas augu stādi. Arī paši vīrieši atzina, ka atrastās vielas ir marihuāna, tomēr precīzu vielas izcelsmi, kvalitāti un daudzumu noteiks ekspertīze.

Turpinot operatīvo pasākumu kompleksu, 21.septembrī Ludzā uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu apriti policijas darbinieki aizturēja triju personu grupu, kuri pārvietojās ar vieglu automašīnu.

Veicot 1995., 1996. un 1998.gadā dzimušu jauniešu pārbaudi, automašīnas salonā tika atrasts papīra iepakojums, kurā atradās augu izcelsmes viela, kas līdzīga marihuānai. Par šo faktu tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros policijas darbinieki veica kratīšanu kādā neapdzīvotā mājā Ludzā, kurā aizturētie jaunieši audzēja un kaltēja marihuānas augus.

Abu kriminālprocesu ietvaros policijai izdevās izņemt aptuveni puskilogramu marihuānas, taču konkrēts daudzums būs precizēts pēc ekspertīzes saņemšanas. Izmeklēšana un darbs turpinās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Stulbeņi tā ir parasta kaņepe es tādu pa velti neņemtu

Draugiem Facebook Twitter Google+