×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Ludzā nesen atbrīvots vīrietis dzērumā šaudās kāpņutelpā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Kāds pirms nepilna gada no ieslodzījuma vietas atbrīvots vīrietis sestdien, 5. aprīlī, huligāniski uzvedies daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā, šaujot no ieroča un apdraudot ne tikai kaimiņu mieru, bet arī veselību un dzīvību.

Policija saņēmusi  izsaukumu uz kādu daudzīvokļu namu Latgales ielā. Ierodoties notikumā vietā, policijas darbinieki aizturēja 1975.gadā dzimušu vīrieti, kurš, būdams acīmredzamā alkohola reibumā, kāpņutelpā izdarījis šāvienu no nelikumīgi glabāta šaujamieroča.

Par šo notikumu policijā uzsākts kriminālprocess pēc diviem Krimināllikuma pantiem – 231.panta 2.daļa (par huligānismu, ja tas izdarīts, lietojot ieročus) un pēc 233.panat 2.daļas (par šaujamieroča glabāšanu, nēsāšanu bez attiecīgas atļaujas).

Policijā piebilst, ka šos likumpārkāpumus vīrietis izdarījis, izciešot papildsodu – policijas uzraudzība, kas bija piemērots par agrāka nozieguma izdarīšanu. Tikai pērnā gada vasarā viņš atbrīvojās no ieslodzījuma vietas, kur izcieta brīvības atņemšanu par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+