Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
26. janvāris, 2016
Drukāt

Ludzā policija konfiscē piecus nelegālus šaujamieročus (3)

Foto - VPFoto - VP

21.janvārī, veicot izmeklēšanu agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, Ludzas policijas darbinieki veica kratīšanu kādā privātmājā Ludzas novada Isnaudas pagastā, kurā konstatēja, ka 1965.gadā dzimis vīrietis nelikumīgi glabāja šaujamieročus.

Kā informē VP, pavisam kratīšanas rezultātā policistiem izdevās atrast un izņemt piecus šaujamieročus, ieroču sastāvdaļas un 78 patronas. Vīrietis ir mednieks, un viņam ir trīs likumā noteiktajā kārtībā reģistrēti šaujamieroči. Visi ieroči izņemti, nelikumīgi glabātie – nosūtīti ekspertīzes veikšanai. Kriminālprocesa izmeklēšana turpinās.

2015.gadā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes (VP LRP) Ludzas iecirkņa policisti pavisam izņēma 21 nelikumīgi glabātu šaujamieroci, 780 patronas un 23 rokas granātas. Pērn par nereģistrēto ieroču glabāšanu un pārvietošanu Ludzas iecirknī tika uzsākti 34 kriminālprocesi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Žel vīru. Droši vien, ka negribēja reģistrēt pārējos stroķus lai valsts atkal kādā brīdī neizdomā samazināt katram atļauto stobru skaitu un neliek pārdot.

  2. Latgalē konfiscētas 23 rokas granātas.
    Ja pieņemtu, ka atrastas 1/10, tad 9/10 (207 gb.) vēl jāmeklē.

  3. Kam tā munīcija paredzēta? Lai paskaidro.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+