×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. janvāris, 2016
Drukāt

Ludzā policija konfiscē piecus nelegālus šaujamieročus (3)

Foto - VPFoto - VP

21.janvārī, veicot izmeklēšanu agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, Ludzas policijas darbinieki veica kratīšanu kādā privātmājā Ludzas novada Isnaudas pagastā, kurā konstatēja, ka 1965.gadā dzimis vīrietis nelikumīgi glabāja šaujamieročus.

Kā informē VP, pavisam kratīšanas rezultātā policistiem izdevās atrast un izņemt piecus šaujamieročus, ieroču sastāvdaļas un 78 patronas. Vīrietis ir mednieks, un viņam ir trīs likumā noteiktajā kārtībā reģistrēti šaujamieroči. Visi ieroči izņemti, nelikumīgi glabātie – nosūtīti ekspertīzes veikšanai. Kriminālprocesa izmeklēšana turpinās.

2015.gadā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes (VP LRP) Ludzas iecirkņa policisti pavisam izņēma 21 nelikumīgi glabātu šaujamieroci, 780 patronas un 23 rokas granātas. Pērn par nereģistrēto ieroču glabāšanu un pārvietošanu Ludzas iecirknī tika uzsākti 34 kriminālprocesi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Žel vīru. Droši vien, ka negribēja reģistrēt pārējos stroķus lai valsts atkal kādā brīdī neizdomā samazināt katram atļauto stobru skaitu un neliek pārdot.

  2. Latgalē konfiscētas 23 rokas granātas.
    Ja pieņemtu, ka atrastas 1/10, tad 9/10 (207 gb.) vēl jāmeklē.

  3. Kam tā munīcija paredzēta? Lai paskaidro.

Draugiem Facebook Twitter Google+