×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
7. decembris, 2015
Drukāt

“Lufthansa” lidmašīnā novērš iespējamu traģēdiju

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vācijas aviosabiedrības “Lufthansa” lidmašīnas apkalpe un pasažieri svētdien savaldīja vienu pasažieri vīrieti, kurš reisā no Frankfurtes pie Mainas uz Belgradu draudēja atvērt lidmašīnas salona ārējās durvis, paziņoja “Lufthansa” preses sekretārs.

“Pasažieris piecēlās un mēģināja kaut ko izdarīt pie durvīm, bet viņu apturēja apkalpes locekļi un citi pasažieri,” sacīja lidsabiedrības preses sekretārs Andreass Bartelss.
“Pasažieris tika izolēts savā sēdeklī uz atlikušo lidojuma laiku un pēc tam tika nodots varas iestādēm Belgradā,” teica Bartelss.

“Tās bija parastas durvis, kuras, protams, nevar atvērt lidojuma laikā … tās nebija pilotu kabīnes durvis. Lidojuma drošība netika apdraudēta, un lidmašīna droši nolaidās Belgradā,” stāstīja Bartelss.
Viņš atteicās sniegt informāciju par šī pasažiera personību vai pavalstniecību, un par šī pasažiera teikto incidenta laikā.

Serbijas valsts televīzija RTS ziņoja, ka policija aizturējusi jordānieti, kurš bija mēģinājis iekļūt “Lufthansa” lidmašīnas pilotu kabīnē.

Vīrietis reisa laikā pēkšņi piecēlās un sāka dauzīt pie pilotu kabīnes durvīm, pieprasot viņu ielaist un draudot atvērt lidmašīnas durvis. Tas notika laikā, kamēr lidmašīna atradās virs Austrijas, ziņoja RTS.

Šis vīrietis, kuru saskaņā ar Serbijas preses ziņām sauca Lakens un kuram bija ASV pase, arī kliedzis, ka vēlas doties pie Allāha kopā ar visiem pasažieriem, vēstīja RTS.

Nemierīgo pasažieri savaldīja lidmašīnas apkalpe un Serbijas handbola (rokasbumbas) komandas locekļi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+