Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
30. novembris, 2014
Drukāt

“Lufthansa” piloti atkal streikos

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

No pirmdienas līdz trešdienai notiks kārtējais Vācijas nacionālās aviokompānijas “Lufthansa” pilotu streiks saistībā ar strīdu par pensionēšanās nosacījumiem, svētdien paziņoja Vācijas pilotu arodbiedrība “Vereinigung   Cockpit “.

Streiks notiks no pulksten 12 (13 pēc Latvijas laika) pirmdien, kad sāks streikot īsas un vidējas distances maršrutu piloti. Otrdien pulksten 3 (4 pēc Latvijas laika) streikotājiem pievienosies tālās distances, kā arī kravas lidmašīnu piloti. Streiks noslēgsies trešdien.

“Lufthansa” un tās grupas aviokompāniju piloti pēdējā laikā regulāri  streiko saistībā ar izmaiņām priekšlaicīgas pensionēšanās noteikumos, kas veiktas, pēdējos gados īstenojot plašu restrukturizāciju, lai samazinātu Vācijas lielākās lidsabiedrības izmaksas.

Pašlaik “Lufthansa” piloti  var doties priekšlaicīgā pensijā no 55 gadu vecuma, taču aviokompānijas vadība plāno palielināt pensionēšanās vecumu un iesaistīt pilotus pensiju finansēšanā.

Pievienot komentāru

Apšaude Somijā: nogalināta pilsētas domes priekšsēdētāja un divas žurnālistesSomijas dienvidaustrumu pilsētā Imatrā pie restorāna naktī uz svētdienu nošautās trīs sievietes ir pilsētas domes priekšsēdētāja un divas vietējā laikraksta žurnālistes, paziņojusi policijas pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+