Mobilā versija
+19.3°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
26. augusts, 2014
Drukāt

Lūgs atvēlēt lielāku finansējumu Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem (3)

Foto no Valsts kancelejas arhīvaFoto no Valsts kancelejas arhīva

Nākamgad Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā būs nepieciešams lielāks finansējums no valsts budžeta –  kopumā par 9,4 tūkstošiem eiro vairāk, aprēķinājusi Tieslietu ministrija. 2014. gadā svētku nodrošināšanai tika piešķirti 116,4 tūkstoši eiro, savukārt nākamgad būs vajadzīgi 125,9 tūkstoši eiro. Par valsts nozīmes pasākumu starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā nodrošināšanas un drošības plānu 2015. gadam šodien lems valdība.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. kurš gan būtu šaubījies:DD Laikam jaunu mašīnu Buļam jāpērk.
    Piesūkušies valsts kasei, kā silei, apetīte aug ēdot. Gan jau iedos ar uzviju, kaut vai par to politiski pareizo Buļa vervelējumu

  2. Kāpēc visiem jāmaksā par citu debesīs braukšanu?

    • katoļi kāpj, nevis brauc Atbildēt

      Katoļi nesaka – “debesīs braukšana”. Tas ir luterāņu nosaukums – Debessbraukšanas svētki (40-tā diena pēc Lieldienām). Katoļi to sauc par Kunga Debeskāpšanas svētkiem.

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (15)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+