Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
26. augusts, 2014
Drukāt

Lūgs atvēlēt lielāku finansējumu Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem (3)

Foto no Valsts kancelejas arhīvaFoto no Valsts kancelejas arhīva

Nākamgad Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā būs nepieciešams lielāks finansējums no valsts budžeta –  kopumā par 9,4 tūkstošiem eiro vairāk, aprēķinājusi Tieslietu ministrija. 2014. gadā svētku nodrošināšanai tika piešķirti 116,4 tūkstoši eiro, savukārt nākamgad būs vajadzīgi 125,9 tūkstoši eiro. Par valsts nozīmes pasākumu starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā nodrošināšanas un drošības plānu 2015. gadam šodien lems valdība.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. kurš gan būtu šaubījies:DD Laikam jaunu mašīnu Buļam jāpērk.
    Piesūkušies valsts kasei, kā silei, apetīte aug ēdot. Gan jau iedos ar uzviju, kaut vai par to politiski pareizo Buļa vervelējumu

  2. Kāpēc visiem jāmaksā par citu debesīs braukšanu?

    • katoļi kāpj, nevis brauc Atbildēt

      Katoļi nesaka – “debesīs braukšana”. Tas ir luterāņu nosaukums – Debessbraukšanas svētki (40-tā diena pēc Lieldienām). Katoļi to sauc par Kunga Debeskāpšanas svētkiem.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+