×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. februāris, 2013
Drukāt

Lugu lasījumi “36 Stundas”

Foto - LETAFoto - LETA

Biedrības “Darbnīcas” rīkotās Praktisko teātra tekstu izstrādes darbnīcas “36 stundas” tuvojas to noslēgumam 17.februārī plkst. 16:00 Dirty Deal Teatro telpās.

Darbnīcas veidotas ar mērķi veicināt Latvijas dramaturģijas attīstību, stimulēt jaunu darbu tapšanu, kā arī attīstīt jaunu radošo sadarbības platformu iespējas. Nedēļas laikā (36 stundās), diskutējot un aktīvi strādājot radošās komandās (dramaturgs, režisors, aktieri), divas lugas ir izstrādātas līdz skatuves lasījumiem, kurus iespējams apmeklēt katram.
16:00 Ērika Vilsona lugas “Laimes mala” lasījums Mārtiņa Eihes režijā, spēlē Anna Klēvere, Lauma Balode un Toms Auniņš.
18:00 Justīnes Kļavas lugas “Gerač, mans brāli!” lasījums Valtera Sīļa režijā, spēlē Inga Tropa, Artis Drozdovs un Andrejs Polozkovs.
Starp abiem lasījumiem norisināsies pārrunas ar darbnīcu komandu dalībniekiem par to, kā darbnīcas noritējušas, kādas ir galvenās atziņas, kas gūtas darbnīcās, cik nozīmīga ir dramaturga klātbūtne izrādes, lasījuma tapšanas procesā u.tml.
Pirms lasījumiem, 17.februārī plkst. 14:30 Dirty Deal Teatro telpās norisināsies diskusija ar visiem dramaturgiem, kas iesniedza lugas biedrības Darbnīcas izsludinātājā lugu konkursā “36 stundas”. Diskusijā piedalīsies lugu vērtēšanas komisija – Jānis Balodis, Rasa Bugavičute un Anna Sīle.
Ieeja – bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+