×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Luhanskā iebraukuši Krievijas tanki (4)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Ukrainas austrumu pilsētā Luhanskā parādījušies krievu tanki “T-72” , pamatojoties uz armijnieku sniegto informāciju, vēsta žurnālists Sergejs Ivanovs.

“Informācija no karavīriem Luhanskas lidostā: Luhanskā iebraukuši krievu tanki “T-72”. Ne (sagrābtie) “T-64”, bet tieši “T-72″,” tviterī raksta Ivanovs.

Aculiecinieki vēsta, ka naktī uz piektdienu Ukrainā iebraukušas aptuveni 20 smagās bruņutehnikas vienības.

Tikmēr sabiedriskās organizācijas “Tiesības no labējiem” (“Prava s prava”) vadītājs Dmitrijs Sņegirjovs, atsaucoties uz vietējo iedzīvotāju sniegto informāciju, ziņo, ka Luhanskas virzienā no Krievijas puses iebraukušas divas kolonnas ar smago bruņutehniku, kurā bija seši tanki, seši bruņutransportieri, divi reaktīvie mīnmetēji “Grad” un astoņi “Kamaz” ar dzīvo spēku.

Kā vēsta ziņu aģentūra UNAN, aculiecinieki jau vairākkārt ziņojuši, ka katru dienu no Rostovas apgabala pāri robežai Ukrainā iebrauc krievu tanki. Par to, atsaucoties uz vietējo iedzīvotāju liecībām, savā mājaslapā raksta kara žurnālists Romāns Bočkala.

Viņš citē kāda Luhanskas apgabala Krasnodonas rajona Suhodilskas pilsētas iedzīvotāja ierakstu sociālajā tīklā: “Suhodilskā reti kurš atbalsta separātistus, bet cilvēki vienkārši baidās runāt, kaut arī visi zina, ka katru dienu no plkst.1 līdz plkst.3 caur mūsu pilsētu brauc tanki un bruņutehnika.”

Kā stāsta liecinieki, robežā ir vairāki “caurumi”, caur kuriem Krievijas kara tehnika šķērso robežu. Tika nosauktas pat konkrētas vietas.

Kā informēja vietējie iedzīvotāji, 3.jūlijā apmēram trijos naktī ogļrači atgriežoties no darba, sastapa bruņutehnikas un mašīnu kolonu.

“Ja tikai Krasnodonā vien ir tik daudz pārrāvumu robežā, tad kas notiek visā Luhanskas apgabalā. Tā mēs nekad neatbrīvosimies no separātistiem un karš būs ilgs,” raksta Bočkala.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ukraina var kļūt par jauna pasaules kara perēkli. Tas jau ir nopietni. Kopumā novājināsies Krievija, jo Ukrainai šķiet spīd kaut kas līdzīgs Afganistānas liktenim padomju laikā. Kā tas beidzās priekš PSRS ir zināms. Ambīcijas ir viena lieta, bet ukraiņiem vairs atkāpties nav kur, tas arī jāsaprot.
    To, ka Ukrainai dos militāro tehniku arī skaidrs.

  2. Vai 5 eu arī maksā par 3 vārdiem? vai tekstam ir jābūt garākam?

  3. Paziņojumam ir svars un tas būtu japarbauda.Ja tas ir Fakts,tad nu ko Ukrainai butu jasaņem tas drošibas garantu ASV Francijas,Lielbritanijas militarā palidziba.Precizak moderns bruņojums un finansu palidziba militariem merķiem. Runa var iet par nieka 2-3miljardiem$.Redzesim cik konsekventi realitatē drošibas garanti

    • Starp citu, Krievija arī bija teritoriālās vienotības garantētājs, kad Ukraina parakstīja to atomieroču likvidācijas plānu.
      Un vēl – šīs pašas valstis (ieskaitot Krieviju) gatavojās dot tādas pašas garantijas Irānai, Pakistānai, Indijai. Tikai dēļ Krievijas izdarībām vairs neviens tādām garantijām neticēs.

Draugiem Facebook Twitter Google+