×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
12. oktobris, 2012
Drukāt

Luhse šodien saņēmis Roņa mutiski izteiktu neuzticību

Foto - LETAFoto - LETA

Starptautiskās lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse šodien ir saņēmis satiksmes ministra Aivja Roņa mutiski izteiktu neuzticību, biznesa portālam “Nozare.lv” apstiprināja lidostā. Rakstiska veida informāciju par iespējamo amata zaudēšanu Luhse gan neesot saņēmis.

Satiksmes ministra biroja vadītājs Aivis Freidenfelds norādīja, ka Luhse ir zaudējis Roņa uzticību un attiecīgi nākamajā nedēļā uzņēmuma akcionāra sapulcē tiks lemts par izmaiņām valdes sastāvā.

Freidenfelds norāda, ka

uzticības zaudēšana saistīta ar to, ka valdes priekšsēdētājs nav spējis panākt konstruktīvu sadarbību ar nacionālo aviokompāniju “airBaltic”, lidostai nav izdevies piesaistīt jaunus pārvadātājus un galamērķus, kā arī lidostas rekonstrukcijas projekta virzība nenotiek saskaņā ar paredzēto laika grafiku.

Kā ziņots, jau augusta beigās tika runāts par iespējamo Luhses nomaiņu. Toreiz Roņa biroja vadītājs Aivis Freidenfelds skaidroja, ka Satiksmes ministrijā netiek apsvērta starptautiskās lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja maiņa un tās ir mediju vidē izplatītas spekulācijas.

Arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols, kurš publikācijā minēts kā potenciālais jaunais lidostas vadītājs, “Nozare.lv” skaidroja, ka piedāvājumu kļūt par Rīgas lidostas valdes priekšsēdētāju nav saņēmis un negrasās pamest LIAA direktora amatu.

Starptautiskās lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse drīzumā varētu zaudēt amatu, un formālais iemesls tam varētu būt prognozējamie sarežģījumi ar teju 80 miljonus eiro (56 miljonus latu) vērto lidostas infrastruktūras attīstības būviepirkumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+