Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Luīza, atsaucies! Tuvinieki meklē 15 gadus vecu, Torņakalnā pazudušu meiteni (2)

Foto - bezvests.lv, FacebookFoto - bezvests.lv, Facebook

Piecpadsmit gadus vecā 9. klases skolniece Luīza Elizabete Kupča 20. aprīļa dienā izgāja no savas dzīvesvietas Torņakalnā, Ludviķa ielā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies, vēsta brīvprātīgo meklētāju organizācijas “Bezvests.lv” profils sociālajā tīklā “Facebook”.

Meitenes mobilais tālrunis bijis ieslēgts līdz 26. aprīļa plkst. 14:00. Par notikušo organizācijai “Bezvests.lv” ziņoja meitenes radinieki, kuri no 20. aprīļa ar viņu sazinājušies tikai ar īsziņu palīdzību.

Meitene bija ģērbusies baltā ādas jakā, melnos legingos, kājās – kedas. Līdzi bija melnas krāsas mugursoma ar iešūtu zilu maliņu un “Samsung” skārienjūtīgs telefons baltā krāsā.

Visiem, kam ir jebkāda informācija par Luīzes Elizabetes atrašanās vietu, lūgums ziņot: policija 110, Bezvests.lv 22084084.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Meitene ir atradusies.

  2. Vina vakar draugos ir bijusi. Ne pa velti aizbēga. Slavu tā neiegūt! Atgriezies mājās, vēlāk vari arī nožēlot.

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+