×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. oktobris, 2014
Drukāt

Lukašenko noraida “Jaunkrievijas projektu” (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko paziņojis, ka viņš neatzīst tā dēvētās “Jaunkrievijas (Novorosijas) projektu” un atbalsta Ukrainas nedalāmību.

“Mēs nevēlētos Ukrainas valsts sagraušanu. Te daudzi runā, ka kaut kad Krima “nepareizi” atdota Ukrainai, ka šī teritorija kopš laika gala esot krievu, un tā tālāk… Tā ir nepareiza pieeja,” intervijā televīzijas kanālam “Euronews” norādīja Lukašenko.

Uz žurnālista jautājumu, vai viņš atbalsta Maskavas atbalstīto teroristu pašpasludinātās tā dēvētās Doņeckas un Luhanskas “tautas republikas”, Baltkrievijas prezidents atbildēja: “Nē, nē, mēs taču ieturam pavisam citu pozīciju.”

Viņš piebilda, ka nevēlētos, lai Ukrainā rastos vēl viens tā dēvētais iesaldētais konflikts.

“Es jau no sākuma paziņoju, ka tādu projektu kā, piemēram, Jaunkrievija es nepieņemu. Es iestājos par Ukrainas valsts vienotību un nedalāmību, lai tur nebūtu kaut kādu iesaldētu konfliktu, kaut kādu Piedņestrai, Kalnu Karabahai līdzīgu zonu, kas vienmēr slēpj sprādziena draudus,” uzsvēra Lukašenko.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Baltkrievi ir gudra tauta. Baltkrievija skaista, sakopta un pārtikusi zeme. Slava Lukašenko. Iesaku aizbraukt ciemos pie mūsu kaimiņiem baltkrieviem. Iespaidi ļoti pozitīvi.

  2. Ja es būtu baltkrievs, balsotu par ”Baķku”.

  3. Vēl aizvakar pirmsvēlēšnu diskusijās NA pārmeta par Saeimas deputātu Hokeja draudzības spēli pret Baltkrievijas parlamentāriešiem. Šokē šo partiju premjeru kandidātu tuvredzība, nedod dievs, lai šādas partijas šodien tiktu ievēlētas.

Draugiem Facebook Twitter Google+