Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
24. decembris, 2015
Drukāt

“Lukoil” pārdos aktīvus Latvijā un Lietuvā (6)

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Lukoil Baltija R" degvielas uzpildes stacija.

Krievijas naftas kompānija “Lukoil” pārdos aktīvus Latvijā un Lietuvā, šādu lēmumu pamatojot ar to, ka šajās valstīs ir pret Krieviju vērsts noskaņojums.

“Pašlaik pārdošanā ir mūsu aktīvi Lietuvā un Latvijā- tur, kur ir pietiekami nopietns pret Krieviju vērsts noskaņojums. Tāpēc mēs direktoru padomē nolēmām aiziet no šīm valstīm,” intervijā telekanālam “Rossija 24” teica “Lukoil” prezidents Vagits Aļekperovs.

Viņš atgādināja, ka “Lukoil” šogad jau pārdevusi savus aktīvus Igaunijā.

Jau ziņots, ka Igaunijas degvielas tirgotājs “Olerex” vasarā iegādājās “Lukoil” meitasuzņēmumu Igaunijā “Lukoil Eesti”, kam piederēja degvielas uzpildes staciju tīkls.

“Lukoil” ir degvielas uzpildes staciju tīkli Latvijā un Lietuvā.

“Lukoil Baltija R” ir trešais lielākais degvielas mazumtirgotājs Latvijā. Kompānija ir izveidota 1993.gada 21.jūnijā. Tās pamatkapitāls ir 2,602 miljoni eiro. Pagājušajā gadā “Lukoil Baltija R” strādāja ar 265,867 miljonu eiro apgrozījumu, savukārt uzņēmuma peļņa bija 2,286 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Varbut poliem orlean bus interese

  2. Slikts simptoms. Vācija savus tautiešus pirms kara savāca tēvzemē… Pelnošu biznesu bez nopietniem iemesliem nepārdod… Ne jau kāds noskaņojums vai iedomāta attieksme tādus lēmumus liktu pieņemt…

  3. Ja nu par Lietuvā esošu noskaņojumu vēl varētu runāt, tad Latvija ar daudzajiem matuškas piesaucējiem izklausās dīvaini. Izskatās pēc kārtējā ārzonnieka ar nenoskaidrojamiem īpašniekiem.
    Skuju taku!

  4. Gan jau tas “noskaņojums” ir blefs.
    Gatavojas iespējamai atņemšanai ? Iznīcināšanai ?

  5. Es krievu benzīnu nekad neesmu pircis.

  6. Sen bij’ laiks. Priecīgus Ziemassvētkus!

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+