Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
24. decembris, 2015
Drukāt

“Lukoil” pārdos aktīvus Latvijā un Lietuvā (6)

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Lukoil Baltija R" degvielas uzpildes stacija.

Krievijas naftas kompānija “Lukoil” pārdos aktīvus Latvijā un Lietuvā, šādu lēmumu pamatojot ar to, ka šajās valstīs ir pret Krieviju vērsts noskaņojums.

“Pašlaik pārdošanā ir mūsu aktīvi Lietuvā un Latvijā- tur, kur ir pietiekami nopietns pret Krieviju vērsts noskaņojums. Tāpēc mēs direktoru padomē nolēmām aiziet no šīm valstīm,” intervijā telekanālam “Rossija 24” teica “Lukoil” prezidents Vagits Aļekperovs.

Viņš atgādināja, ka “Lukoil” šogad jau pārdevusi savus aktīvus Igaunijā.

Jau ziņots, ka Igaunijas degvielas tirgotājs “Olerex” vasarā iegādājās “Lukoil” meitasuzņēmumu Igaunijā “Lukoil Eesti”, kam piederēja degvielas uzpildes staciju tīkls.

“Lukoil” ir degvielas uzpildes staciju tīkli Latvijā un Lietuvā.

“Lukoil Baltija R” ir trešais lielākais degvielas mazumtirgotājs Latvijā. Kompānija ir izveidota 1993.gada 21.jūnijā. Tās pamatkapitāls ir 2,602 miljoni eiro. Pagājušajā gadā “Lukoil Baltija R” strādāja ar 265,867 miljonu eiro apgrozījumu, savukārt uzņēmuma peļņa bija 2,286 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Varbut poliem orlean bus interese

  2. Slikts simptoms. Vācija savus tautiešus pirms kara savāca tēvzemē… Pelnošu biznesu bez nopietniem iemesliem nepārdod… Ne jau kāds noskaņojums vai iedomāta attieksme tādus lēmumus liktu pieņemt…

  3. Ja nu par Lietuvā esošu noskaņojumu vēl varētu runāt, tad Latvija ar daudzajiem matuškas piesaucējiem izklausās dīvaini. Izskatās pēc kārtējā ārzonnieka ar nenoskaidrojamiem īpašniekiem.
    Skuju taku!

  4. Gan jau tas “noskaņojums” ir blefs.
    Gatavojas iespējamai atņemšanai ? Iznīcināšanai ?

  5. Es krievu benzīnu nekad neesmu pircis.

  6. Sen bij’ laiks. Priecīgus Ziemassvētkus!

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+