×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
14. aprīlis, 2018
Drukāt

Lukstiņa atalgojums CSDD pieaug līdz 82 066 eiro (7)

Andris Lukstiņš. Foto - LETAAndris Lukstiņš. Foto - LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš pagājušajā gadā amatā nopelnīja 82 066 eiro, kas ir par gandrīz 15% vairāk nekā 2016.gadā, liecina amatpersonas deklarācija.

Lukstiņa ieņēmumus pērn papildināja arī procentu maksājumi no “SEB bankas” 113 eiro apmērā.

Bezskaidrā naudā CSDD vadītājs 2017.gada beigās bija uzkrājis 298 445 eiro, bet skaidrā naudā – 8500 eiro. Lukstiņa parādsaistības pagājušā gada nogalē veidoja 42 686 eiro, savukārt aizdevumus, kuri pārsniegtu 20 minimālās mēnešalgas, viņš nebija izsniedzis.

Deklarācijā norādītā informācija arī liecina, ka CSDD valdes priekšsēdētāja īpašumā pagājušā gada beigās bija ieguldījumu fondu vērtspapīri ar kopējo vērtību 126 375 eiro.

Lukstiņa īpašumā 2017.gada beigās bija 1990.gada automašīna “ZAZ 968M” un 1997.gada piekabe-transporta furgons “LLT 8102”, bet kopīpašumā – vairāki zemes gabali Amatas novadā, zeme Tārgales pagastā un zeme un ēka Lapmežciema pagastā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Nu šinī zemē kaut kas nav pareizi, alga ir līdzvērtīgā 20 minimālajām.Jautājums par ko?Bet šī nauda taču tiek noslauktā no tautas caur nepamatotiem maksājumiem.Latvija ir finanšu noziegumu lielvalsts., kurā vara pieder valsts mantas izlaupītājiem

 2. Tas tiešām nav normāli ,ka tam amatam ir tāda alga. Tāpēc jāmaksā tik nenormāli liels ceļa nodoklis, lai viņš nopelnītu?!

 3. Ceļapīters Apenītis Atbildēt

  Kamēr ASV, Francija un Lielbritānija veic gaisa triecienus Sīrijā, Lukstiņa atalgojums CSDD pieaug līdz 82 066 eiro. Jedem das Seine. Kto ņe uspel, tot opazdal …

 4. Nu ļoti trūcīgs puisis,un vel tas,īpšumā esošais “zaz”…..?!Laikam,kā jau visiem,augstāk stāvošajiem ierēdņiem,-trūcība sit augstu vilni.

 5. “…vairāki zemes gabali Amatas novadā, zeme Tārgales pagastā un zeme un ēka Lapmežciema pagastā…”
  rezultēsies Sibirijā.
  Tad visiem stāstīs, cik ar viņu briesmīgi apgājušies.
  Protams, aizmirstot savus “varoņdarbus” Latvijā…

 6. Matu krasai pietiks:) bet isteniba vins CSDD ir parvertis par naudas kastuvi….un ar drosibu tur ir pavisam mazs sakars:(pilnigs monopols

  • Slaukšanas iestāde knab un citi varētu parevidēt īsto peļņu un labdarības aploksnes īstenībā tur ir daudz daudz vairāk sarausies.

Draugiem Facebook Twitter Google+