×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
16. jūnijs, 2017
Drukāt

Lūsis atkāpies no amatiem VL-TB/LNNK (14)

Foto: LETAFoto: LETA

Kriminālprocesā par iespējamiem pārkāpumiem uzņēmumu “Dzimtā sēta” un “Peltes īpašumi” maksātnespējas procesos starp aizdomās turētajiem ir nu jau no amata atstādinātais maksātnespējas administrators Māris Sprūds, viņa dzīvesbiedre maksātnespējas administratore Ilze Gulbe, kā arī kādreizējais Tieslietu ministrijas parlamentārais sekretārs, bijušais nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK ģenerālsekretārs Aigars Lūsis, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Aģentūra LETA mēģināja telefoniski sazināties ar Lūsi, tomēr viņš, uzzinot, ka piezvanījusi žurnāliste, norādīja, ka sarunai nav laika, un nolika klausuli.

VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars aģentūrai LETA atzina, ka Lūsis pēc savas iniciatīvas savulaik jau atkāpies no amatiem partijā uz laiku, kamēr viņš tiesiskā ceļā nepierādīs savu taisnību. Šādi viņš rīkojies nolūkā pasargāt partiju no nomelnošanas, kas varētu sekot saistībā ar kriminālprocesu. “Manuprāt, tā ir adekvāta un cienījama rīcība, ko partija respektē,” komentēja Dzintars.

Sprūda aizstāvis citā procesā, kas saistīts ar likvidējamo “Trasta komercbanku”, Jānis Rozenbergs aģentūrai LETA apstiprināja, ka Sprūdam ir aizdomās turētā statuss arī lietā par iespējamiem pārkāpumiem uzņēmumos “Dzimtā sēta” un “Peltes īpašumi”.

Kā ziņots, kriminālprocesā par iespējamiem pārkāpumiem uzņēmumu “Dzimtā sēta” un “Peltes īpašumi” maksātnespējas procesos par aizdomās turētajiem atzītas kopumā sešas personas.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Dzintars Papirdnieks Atbildēt

  bet lūsis bija mūsu na lepnums un gods, tagad visas cerības uz parādnieka sievām un kamīniem

 2. Letiņi par šitiem balso ne tādēļ, ka tie kam derīgi, bet lai ieriebtu krieviem. Un tā ir bezmaz mūža garantija pastāvēšanai, lai kādus $$ūdu$ šie nevārītu. Pavlova suņa instinktu līmenis, kā sacīt jāsaka …

 3. Paši TB/LNNK bļauj,ka jāsargākas no RUS?Intresanti ko tie krievi te darīs ja pašu bāleliņi visu ir piegānījuši un izzaguši?Pēc TB/LNNK bosu teiktā izriet,ka Lūša naudas atmazgāšana(valsts izzagšana)ir jārespektē.SUPER!!!Vai mūsu politiķu un valdības viru/sievu vidū vēl ir kāds godīgs pilsonis aizķēries vai tik tikai zagļi un laupītāji palikuši???

  • nedrīkst pieļaut, ka pie varas nonāk krievu šovinisti Atbildēt

   Ej pats politikā un nodarbojies ar godīgu, gudru un taisnīgu latviešu valsts Latvijas pārvaldīšanu! Bet, ja tautai patīk zagļi, meļi un laupītāji, tad tā ir tautas izvēle jeb problēma – kā teica viens paziņa, tad “stulba tauta ievēl stulbu parlamentu”.

 4. Pirmie aizdomās turamie ir likumdevēji. Kuri spītīgi pielieto Krievijas impērijas, Baltijas guberņu, 19gs Zeme olupācijas pārvaldes kārtību. Kas izpaužās kā pretdabiskas, zemes dabas resursu īpašuma īpasnieku tiesību attiecības.
  Nā košie Latvijas zuinātžu akademija. Kura tikpat spītīgi, nepareizi, lieto pretdabisko SI metrisko sistēmu , valsts teritorijas uzmērījumos,

 5. Koaliīcijā jenotības draugi ir zaļie un tūdaliņi! Aizet bēgļu bērniem maksāt mazāk par latviešu bērniem! Jo esam taču latvieši!

 6. Esošiem komentētājiem tikai Saskaņa ir laba !
  Pārējos graut graut un graut.
  Ak, jā – vēl labs arī Saskaņas latvijiešvalodīgais
  atzars – jenotība ! 🙂

  • Koaliīcijā jenotības draugi ir zaļie un tūdaliņi! Aizet bēgļu bērniem maksāt mazāk par latviešu bērniem! Jo esam taču latvieši! Lietuvā un Igaunijā par vienīgo nekustamo īpašumu NAV jāmaksā NĪN , bet tūdaliņu ministri uzskata, ka esam bagāto valstu klubiņā un nodokļus jāceļ, jo visur kremlini un vatņiki vainīgi, tā jau ir, ka sliktam dejotājam olas traucē….

 7. Neadekvāta un necienījama rīcība bija sapīties ar šādiem tipiem. NA dīvānpolitiķiem
  Laicīgām vajadzēja domāt par tīrību.

  • Pamēğini simtiem cilvēku nemitīgi izkontrolēt un atbildēt par ikkatru viņu vārdu, darbu un nedarbu. Kas noticis, noticis, bet labi, ka vismaz atkāpās. Vienotības Zaķis, piemēram, pēc balsu pirkšanas skandāla tik pasmīnēja un, kur bija, tur palika.

 8. Atbaidoša partija. Pilnīgi brīnos, kad gadās satikt labus biedrus no NA

 9. Atkal Raivja kantoris ap-dirsies. Reketierus amatā ceļ (Ogre), ar Saskaņu brāļojas (Broka). un t.t.. Yā jau ir par sistēmu palikusi, Raivi ! Tev neliekās ?

 10. Atkal Raivja kantoris ap-dirsies !!! Te reketierus pieņem partijā un cel amatā (Ogrē), te ar Saskaņu brāļojies (Broka). Tas jau par sistēmu sāk palikt, Raivi ! Tev neliekās ? Pa 26 gadiem varas un slinkošanas esat stipri papuvuši. Tad jau Bordāna nacionālisms ir daudz īstāks, kā Tava kantora periodiskie šovi.

 11. sodīs jūs, maitas Atbildēt

  Pimps

Draugiem Facebook Twitter Google+