×
Mobilā versija
+8.1°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. jūnijs, 2012
Drukāt

LVC sagatavojis bukletu par autoceļu remontdarbiem 2012.gadā

cels

Latvijas autoceļu pārvaldītājs “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) izdevis informatīvu bukletu ar autoceļu remontdarbu karti 2012.gadā, aģentūrai BNS pavēstīja LVC sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

“Izdevums palīdzēs nepieciešamības gadījumā laikus izvēlēties kādu no apvedceļiem, jo remonta posmiem ir raksturīgi ātruma ierobežojumi, bet dažviet satiksme tiek regulēta ar luksoforu palīdzību,” sacīja LVC sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Bukletā ievietota informācija par jaunu autoceļu izbūvi, autoceļu posmiem, kuros paredzēta rekonstrukcija, asfalta segas izbūve uz grants ceļa, kā arī plānotais darbu izpildes laiks, paskaidroja LVC pārstāvji.

Saskaņā ar sniegto informāciju karte būs pieejama degvielas uzpildes stacijās, Ceļu satiksmes drošības direkcijas filiālēs, LVC rajonu nodaļās, kā arī LVC mājaslapā.

Bezmaksas buklets “Latvijas autoceļu remontdarbu karte 2012” izdots sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņa sēta”.

LVC ir izveidoti 2004.gada nogalē un pieder valstij. LVC pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām. 2011.gadā LVC strādāja ar 7,342 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 2,9% vairāk nekā 2010.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pērn bija 38,3 tūkstoši latu, kas ir par 12,8% mazāk nekā gadu iepriekš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+