Latvijā
Politika

Uz LZP vadītāja amatu kandidēs Tavars un Kalnozols0


Edgars Tavars.
Edgars Tavars.
Foto: LETA/Ieva Leiniša

Uz Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētāja amatu kandidēs Edgars Tavars un Valdis Kalnozols.

Tavars pašlaik vada LZP. Viņa kandidatūru izvirzījušas vairākas LZP nodaļas.

Savukārt Kalnozols pats pieteica savu kandidatūru. Viņš savā uzrunā skaidroja, ka šādi rīkojies, jo pašlaik partijai neiet tā, kā vajadzētu. Viņš skaidroja, ka negrib būt “statists”, negrib noskatīties, ka vairums iedzīvotāju atbalsta zaļās vērtības, taču LZP ir zems reitings.

LZP kopumā ir 909 biedri, un šorīt kongresā bija reģistrējušies 418 politiskā spēka pārstāvji.

Jau ziņots, ka LZP 30.kongresā šodien notiks partijas vadības vēlēšanas, aģentūru LETA informēja LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

LZP kongress notiks no plkst.10 Ādažu Kultūras centrā Gaujas ielā 33A, Ādažos.

Tavars norādīja, ka ir informēts, ka vairāki kolēģi nolēmuši atkārtoti virzīt viņa kandidatūru apstiprināšanu LZP valdes priekšsēdētāja amatā.

Tāpat plānots ievēlēt gandrīz visu partijas valdi. Vēlēšanās nenotikšot par valdes locekļa Jura Vectirāna amatu, jo viņš šajā amatā ticis ievēlēts vēlāk.

Saistītie raksti

LZP plāno pieņemt rezolūcijas saistībā ar valdības plāniem veikt administratīvi teritoriālo reformu, kā arī par konkrētu ķimikāliju izmantošanas ierobežošanu lauksaimniecībā.

Tāpat paredzēta iepazīstināšana ar LZP virzītajiem kandidātiem Zaļo un zemnieku savienības sarakstā un partijas piedāvājumu Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

LA.lv