Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
7. jūlijs, 2014
Drukāt

M. Čehova Rīgas Krievu teātris dodas viesizrādēs (1)

Aivars Altenbergs / Publicitātes fotoAivars Altenbergs / Publicitātes foto

M. Čehova Rīgas Krievu teātris informē, ka jūlija beigās un augusta sākumā plānotas viesizrādes Omskā un Krasnojarskā: pēc garāka pārtraukuma tā būs pirmā tikšanās ar Sibīrijas reģiona skatītājiem, kā arī sveiciens no Latvijas latviešu kopienas pārstāvjiem, kuriem nav iespējas, apmeklēt vēsturisko dzimteni.

Viesizrādēm izvēlēti divi uzvedumi: no krievu klasikas – Aleksandra Ostrovska “Ne vienmēr runcim krējuma pods” un latviešu klasikas – Rūdolfa Blaumaņa “Indrāni”.

Omskas Valsts Akadēmiskajā drāmas teātrī 30. jūlijā paredzēta izrāde “Ne vienmēr runcim krējuma pods”, 31. jūlijā – izrāde “Indrāni”; pēc izrādes noorganizēta tikšanās ar latviešu kopienu.

Krasnojarskā teātri uzņems Krasnojarskas Muzikālais teātris: 3. augustā skatītāji varēs noskatīties izrādi “Indrāni”, pēc kuras norisināsies tikšanās ar latviešu kopienas ļaudīm, bet 4. augustā paredzēta izrāde “Ne vienmēr runcim krējuma pods”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labs maršruts! Lai veicas!

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+