Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
7. jūlijs, 2014
Drukāt

M. Čehova Rīgas Krievu teātris dodas viesizrādēs (1)

Aivars Altenbergs / Publicitātes fotoAivars Altenbergs / Publicitātes foto

M. Čehova Rīgas Krievu teātris informē, ka jūlija beigās un augusta sākumā plānotas viesizrādes Omskā un Krasnojarskā: pēc garāka pārtraukuma tā būs pirmā tikšanās ar Sibīrijas reģiona skatītājiem, kā arī sveiciens no Latvijas latviešu kopienas pārstāvjiem, kuriem nav iespējas, apmeklēt vēsturisko dzimteni.

Viesizrādēm izvēlēti divi uzvedumi: no krievu klasikas – Aleksandra Ostrovska “Ne vienmēr runcim krējuma pods” un latviešu klasikas – Rūdolfa Blaumaņa “Indrāni”.

Omskas Valsts Akadēmiskajā drāmas teātrī 30. jūlijā paredzēta izrāde “Ne vienmēr runcim krējuma pods”, 31. jūlijā – izrāde “Indrāni”; pēc izrādes noorganizēta tikšanās ar latviešu kopienu.

Krasnojarskā teātri uzņems Krasnojarskas Muzikālais teātris: 3. augustā skatītāji varēs noskatīties izrādi “Indrāni”, pēc kuras norisināsies tikšanās ar latviešu kopienas ļaudīm, bet 4. augustā paredzēta izrāde “Ne vienmēr runcim krējuma pods”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labs maršruts! Lai veicas!

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+